Otec potrestal dceru kvůli oblečení. Strašně se pomstil na jejím psovi

Phoenix - Muž z americké Arizony se rozhodl drsným způsobem potrestat svou dceru za výběr oblečení. Protože si nechtěla svléci své "ďábelské" tričko, vzal jejich pudla a živého ho zavřel do roztopeného grilu. O případu informoval portál Mirror.

Přidejte svůj názor 3 komentáře

Ilustrační foto

Patrick Thompson (42), otec čtyř dětí, se včera při grilování hádal se svou dcerou v americkém státě Arizona o výběru trička, které si vzala. To označil za "ďábelské" a nutil dceru si ho svléknout. Ta odmítla.

Thompson se naštval, tričko z ní strhnul a v grilu ho spálil. To mu však nestačilo. Proto popadl jejich pudla a začal ho škrtit. Děti na něj křičeli a prosili otce, aby přestal. Ten psa omráčil a poté ho hodil do rozpáleného grilu a zavřel víko grilu. Pes jeho řádění nepřežil.

Když policie přijela na místo činu, otec seděl před domem, modlil se a čekal na policii. Policii podle Mirroru řekl, že musel hodit psa do "ohnivého jezera", že to udělal "kvůli Bohu" a že "ho to donutil udělat ďábel".

Při vyšetřování bylo zjištěno, že otec v průběhu dne vykouřil větší množství marihuany a měl pravděpodobně halucinace. Psa nalezli policisté v grilu, který museli uhasit hasiči.

Podle policie si otec myslel, že potisk trička je inspirován satanem. Proto ho spálil. Pak si však uvědomil, že ďábel by nemusel být dostatečně uklidněn, a chtěl mu někoho obětovat. Dle jeho slov to měl být buď on sám, nebo jeho šestiletý syn a nebo jejich pudl. Protože děti se snažily uprchnout z otcova dosahu, zvolil si pudla.

Policie muže obvinila z týrání zvířat, přepadení, ohrožování rodiny a manipulace s důkazy.

Témata: týrání zvířat | USA | Psi
Vstupte do diskuze (3)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Rušné letiště v Atlantě ochromil blackout, potíže potrvají až do Vánoc

18.12.2017 07:36 Atlanta - Letiště v Atlantě denně obslouží na 275.000 pasažérů a 2500 odletů a příletů, což z něj…

Nemocný McCain nebude hlasovat o daňové reformě, pro Trumpa to může být…

18.12.2017 07:16 Washington - Republikánský senátor John McCain se zřejmě nezúčastní úterního důležitého hlasování o…

Požáry dál devastují Kalifornii, vyžádaly si novou vlnu evakuací

17.12.2017 19:45 Aktualizováno Washington - Nové evakuace byly v sobotu nařízeny poté, co se za větrného počasí k obcím Montecito…

Amerika vyčte Číně ekonomickou agresi

17.12.2017 16:18 Washington - Nová bezpečnostní strategie, kterou se v pondělí chystají vyhlásit Spojené státy,…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější ze Světa

reklama
reklama