Anonymous: NASA se chystá oznámit objev inteligentního mimozemského života

Washington – Nejznámější hackerská skupina světa ve svých videích často vyhrožuje různým institucím, americkému prezidentu Donaldu Trumpovi nebo Islámskému státu. Nejnovější video skupiny Anonymous je však poněkud odlišné – a přináší vskutku nečekané zprávy.

Přidejte svůj názor 20 komentářů

Anonymous: NASA se chystá oznámit objev inteligentního mimozemského života

Podle hackerů z Anonymous se americký Národní úřad pro letectví a kosmonautiku, zkráceně NASA, chystá oznámit objevení mimozemského života. Ve videu skupina tvrdí, že na posledním zasedání amerického výboru pro vědu, vesmír a technologie vystoupil právě mluvčí NASA profesor Thomas Zurbuchen.

„Naše civilizace je na pokraji odhalení důkazu mimozemského života ve vesmíru. Vezmeme-li v úvahu všechny různé činnosti a úkoly, které se zabývají hledáním cizího života, jsme na pokraji jednoho z nejhlubších, nebývalých objevů v historii,“ uvedl údajně mluvčí NASA před výborem.

Na svých internetových stránkách anonews.co pak hackeři dodávají: „Důkazy, jak se zdá, naznačují, že se na obloze nad námi něco děje,“ uvádí skupina s tím, že zřejmě bude nutné vynaložit velké množství peněz třeba na vesmírné rakety.

„Existuje mnoho lidí, kteří neoficiálně tvrdí, že lidstvo již navázalo kontakt s mimozemšťany, a nejde jen o mikroorganismy obíhajících uvnitř masivních oceánů, ale o vyspělé vesmírné civilizace. Před dvaceti pěti lety jsme nevěděli, že existují planety mimo naši sluneční soustavu. Dnes jsme potvrdili existenci více než 3400 exoplanet, které obíhají kolem jiných sluncí - a budeme i nadále přicházet s novými objevy,“ říká skupina Anonymous na videu.

Jakkoliv se toto prohlášení může zdát přitažené za vlasy, nejnovější důkazy tuto teorii skupiny Anonymous spíše podporují. Minulý týden NASA oznámila, že objevila 219 nových planet ležících mimo naši sluneční soustavu.

Je mezi nimi také 10 nových planet, které podle něj mají vhodnou velikost i teplotu na to, aby se na nich nacházel život. Podle agentury AP tím vědci naznačili, že lidé pravděpodobně nejsou ve vesmíru sami. Sedm z deseti nově objevených planet má velikost Země a obíhá hvězdy, které jsou podobné našim. To nutně neznamená, že je na nich život, ale že jsou na nich pro život základní podmínky.

Kosmický dalekohled Kepler už celkově objevil 4034 planet, 50 z nich NASA popisuje jako „podobné Zemi“. V 12 minut dlouhém videu proto Anonymous podrobně vysvětlují, proč a jak by mohl cizí život existovat.

Vstupte do diskuze (20)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

USA: Za poskytnutí jedu sebevrahovi tvrdý trest

22.05.2018 21:43 Portland (USA) - Soud v americkém městě Portland dnes poslal na 25 let do vězení muže, který…

Kim Čong-un myslí jaderné odzbrojení KLDR opravdu vážně, myslí si Trump

22.05.2018 19:34 Washington - Kim Čong-un myslí jaderné odzbrojení Severní Koreje vážně, řekl dnes při schůzce se…

Bídná obrana Evropy? Styďte se, nejste protektorát USA, spustil Bannon v…

22.05.2018 18:06 Aktualizováno Praha - Evropa by se měla přestat chovat jako protektorát Spojených států, ale začít se starat o…

Ruský parlament schválil zákon o sankcích proti USA, byl značně seškrtán

22.05.2018 11:21 Moskva - Dolní komora ruského parlamentu dnes schválila zákon o sankcích proti USA a "jiným…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější ze Světa

reklama
reklama