Válku mezi USA a KLDR předpovídala už Bible? Spojené státy budou zničené, tvrdí pastor

Washington/Pchjongjang – Scénářů na případnou nukleární válku mezi KLDR a USA vzniklo již hodně, ale teprve tahle předpovídá kompletní zničení jedné z nejsilnějších zemí na světě. Autorem nepříliš pozitivní budoucnosti je pastor Greg Laurie z církve Harvest Christian Fellowship z Kalifornie. Podle něj už samotná Bible předpověděla neslavný konec, stačí jen pozorně sledovat znamení.

Přidejte svůj názor 48 komentářů

Série protiamerických propagandistických plakátů proti USA

Podle Laurieho Spojené státy mají jen málo šancí na to, že by se dočkaly konce světa. Budou totiž totálně zničené během nukleární války se Severní Korejou. Pastor tvrdí, že pravda k němu přišla jako zjevení během čtení Bible, kdy si všiml, že u Apokalypse se nemluví o přítomnosti žádné vládnoucí velmoci, což interpretuje jako USA, tudíž to musí znamenat, že v tu dobu už Spojené státy nebudou na světě.

„Skutečně mi to dělá starosti, protože Bible popisuje detailně poslední dny, ale chybí tam vládnoucí velmoc, teda USA. Naopak mluví o dalších národech. Nechce se mi tomu věřit, ale musí to tedy znamenat, že naše země tou dobou už nebude. Máme teď nukleární hrozby, zřejmě nás zničí,“ varuje Greg Laurie.

Podle pastora je nyní největší hrozbou Severní Korea, která také vlastní jaderné zbraně a již brzo dosáhne technologie mezikontinentálních raket, čímž celé USA bude dostupným cílem. Laurie však přiznává, že KLDR nemusí být jediná hrozba, Bible zmiňuje i íránský národ, který taktéž je v podezření, že jadernou technologii vyvíjí pro vojenské účely.

Pastor však tvrdí, že spojitost mezi KLDR a Íránem je zkrátka příliš veliká. Poukazuje na to, že v OSN se nedávno varovalo před tím, že pokud Kim Čong-Un budeme mít jaderné zbraně, pak Írán tu samou technologii bude mít následující den. Stačí jim vypsat tučný šek a Severní Korea jim své zbraně prodají.

Greg Laurie se domnívá, že by Washington neměl severokorejské hrozby brát na lehkou váhu. Uzavřená země v posledních měsících nešetří svou slovní výhrůžkou o totálním zničení a četnost raketových testů a nukleárních zkoušek je přímo alarmující. Další ukázku severokorejské vojenské síly přitom můžeme očekávat již velmi brzo, americký prezident Donald Trump navštíví příští měsíc Asii a Kim Čong-Un tak bude mít příležitost svou provokaci provést pěkně zblízka.

Vstupte do diskuze (48)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Senátor McCain je na tom zle. Přestává mluvit, léčba nádoru má vedlejší…

15.12.2017 14:19 Washington - Léčba republikánského senátora Johna McCaina, který trpí glioblastomem, má vedlejší…

Proč jsou USA závislé na vojenské intervence v cizích zemích?

15.12.2017 12:13 Washington - Spojené státy americké měli celkem 46 vojenských zahraničních misí v letech od 1948 do…

Ve Filadelfii naháněli krávu. Z betlému utekla dvakrát v jednom dni

15.12.2017 10:29 Filadelfie - Sedmiletá kráva Stormy ve čtvrtek dvakrát utekla z ohrady jesliček před kostelem ve…

Kalifornský požár Thomas už má rozlohu Londýna, v plamenech zahynul hasič

15.12.2017 09:56 Santa Barbara - Aktuálně největší požár v Kalifornii, který dostal označení Thomas, nyní už zabírá…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější ze Světa

reklama
reklama