Kvůli nahému pasažérovi muselo letadlo nouzově přistát!

Albuquerque - Keith Wright (50) se během letu z Charlotte v Severní Karolíně do Los Angeles svlékl. Když se ještě navíc začal vzpouzet letušce, která se ho snažila zahalit dekou, rozhodl se pilot nouzově přistát na jiném letišti.

Přidejte svůj názor

Situace se vyhrotila, když na Wrighta skočili dva policisté mimo službu, kteří letadlem také cestovali. Přemohli ho a nasadili mu pouta. Kapitán letadla pak rozhodl, že se strojem nouzově přistane v Novém Mexiku. Po přistání byl Wright ihned vzat do vazby.

"Letuška opakovaně požádala Keitha Wrighta, aby se oblékl. Pak ho přikryla dekou, ale on si ji sundal," řekl Dan Jiron, mluvčí letiště v Albuquerque, kde letadlo nakonec dosedlo.

Wright navíc letušku několikrát uhodil. V letadle nastal zmatek, protože v tomtéž okamžiku se personál snažil postarat se o jiného pasažéra, který měl zdravotní problémy.

Wright později vysvětlil agentům FBI, že trpí bipolární poruchou a než odletěl z domova, nevzal si své prášky. Na své podivné chování v letadla se prý nepamatuje.

Jisté příznaky, že by s mužem mohly být problémy, se ale jevily už před startem. V odletové hale prý Wright tancoval, a když se ho zaměstnankyně letiště Claudia Kearneyová ptala, proč to dělá, vysvětlil to tím, že vypil jedno pivo. Kearneyová se s vysvětlením spokojila a usoudila, že Wright smí do letadla nastoupit.

Témata: letectví | krimi
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Svět se kvůli hysterii řítí do záhuby, obává se Lavrov

21.09.2017 23:04 Aktualizováno New York - Válečná hysterie kolem KLDR může vést ke katastrofě, je to cesta do slepé uličky a k…

Korea je odříznutá od světa. Začala masivní ekonomická blokáda

21.09.2017 23:04 Aktualizováno New York - Americký prezident Donald Trump dnes v New Yorku oznámil sankce namířené proti osobám a…

Soudný den se blíží, nastane 23. září 2017. Přijdou zemětřesení,…

21.09.2017 23:04 Aktualizováno Svět skončí spolu s letošním létem. Myslí si to alespoň David Meade, který sám sebe popisuje jako…

Z trosek mexické školy již byly vyproštěny všechny děti

21.09.2017 23:03 Mexiko - Záchranáři v Mexiku již nepátrají po žádných dětech ze zřícené školy na jihu metropole.

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější ze Světa

reklama
reklama