Kvůli nahému pasažérovi muselo letadlo nouzově přistát!

Albuquerque - Keith Wright (50) se během letu z Charlotte v Severní Karolíně do Los Angeles svlékl. Když se ještě navíc začal vzpouzet letušce, která se ho snažila zahalit dekou, rozhodl se pilot nouzově přistát na jiném letišti.

Přidejte svůj názor

Situace se vyhrotila, když na Wrighta skočili dva policisté mimo službu, kteří letadlem také cestovali. Přemohli ho a nasadili mu pouta. Kapitán letadla pak rozhodl, že se strojem nouzově přistane v Novém Mexiku. Po přistání byl Wright ihned vzat do vazby.

"Letuška opakovaně požádala Keitha Wrighta, aby se oblékl. Pak ho přikryla dekou, ale on si ji sundal," řekl Dan Jiron, mluvčí letiště v Albuquerque, kde letadlo nakonec dosedlo.

Wright navíc letušku několikrát uhodil. V letadle nastal zmatek, protože v tomtéž okamžiku se personál snažil postarat se o jiného pasažéra, který měl zdravotní problémy.

Wright později vysvětlil agentům FBI, že trpí bipolární poruchou a než odletěl z domova, nevzal si své prášky. Na své podivné chování v letadla se prý nepamatuje.

Jisté příznaky, že by s mužem mohly být problémy, se ale jevily už před startem. V odletové hale prý Wright tancoval, a když se ho zaměstnankyně letiště Claudia Kearneyová ptala, proč to dělá, vysvětlil to tím, že vypil jedno pivo. Kearneyová se s vysvětlením spokojila a usoudila, že Wright smí do letadla nastoupit.

Témata: letectví | krimi
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Krvavé střety ve Venezuele: Maduro poslal do ulic armádu, umírali další…

23.05.2017 11:04 Caracas - Venezuelská armáda tvrdě zakročila proti demonstrantům, kteří se v metropoli a řadě…

New York zpřísnil kvůli útoku v Manchesteru bezpečnostní opatření

23.05.2017 07:26 New York - Ministerstvo vnitra USA sleduje situaci v britském Manchesteru, kde exploze během…

Pentagon podvádí Spojené státy. V USA praskl obrovský skandál

22.05.2017 22:01 Aktualizováno Washington - Deník Washington Post zveřejnil skandální informace o financování americké armády.…

Při demonstracích ve Venezuele byl zastřelen další demonstrant

22.05.2017 22:00 Caracas - Protivládní demonstrace ve Venezuele, kde už skoro dva měsíce lidé každý den vycházejí do…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější ze Světa

reklama
reklama