Na Floridě našla policie zavražděnou matku a pět mrtvých dětí

Miami - Floridští policisté pátrají po muži, jehož ženu a pět dětí ve věku od jedenácti měsíců do devíti let objevili zavražděné v jejich domě. V pondělí o tom informovala americká televizní stanice CNN.

Přidejte svůj názor

371

"Můžu vám říci, že to je nejhorší a nejnásilnější událost, jakou tu lidé zažili. Je to to nejhorší z hrozného," řekl k případu Kevin Rambosk, šerif okrsku Collier County. Způsob, jakým děti a jejich matka zemřely, šerif nepopsal.

Policisté objevili těla dvaatřicetileté Guerline, jejich dětí ve věku devíti, šesti, pěti a tří let a jedenáctiměsíčního kojence v sobotu večer. Kontaktovala je totiž osoba, které se její příbuzní neozývali, uvedl Rambosk.

Detektivové nyní pátrají po otci rodiny, který pravděpodobně v pátek odletěl na ostrov Haiti. Jeho vůz našli zaparkovaný u Mezinárodního letiště v Miami.

Od roku 2000 policie musela několikrát zasáhnout při domácích rozbrojích mezi Guerline a jejím mužem Mesacem. Letos v lednu policisté muže dokonce zatkli. "Stále vyslýcháme známé rodiny. Informace, které potřebujeme, se ale netýkají minulosti. Vyšetřujeme, co se stalo, když tito lidé zemřeli," prohlásil šerif.

Kdo zločin spáchal, policisté zatím netuší. "Nic nenaznačuje tomu, že by někdo ze sousedství páchal další zločiny, ale samozřejmě prověříme každou možnost," uvedl šerif Rambosk.

Sběr důkazů podle něj může trvat několik dní, nebo dokonce týdnů.

Témata: krimi
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Pod nohama Američanů leží obří supervulkán. A vědci si uvědomují, že je…

23.08.2017 22:12 Aktualizováno Washington - Yellowstonský národní park patří mezi nejkrásnější místa na světě. Je známý zejména…

Čelí americké námořnictvo obřímu kyberútoku? Srážky lodí USS McCain a USS…

23.08.2017 22:12 Aktualizováno Námořnictvo Spojených států se potýká s obrovským problémem. Za poslední tři měsíce došlo ke dvěma…

Sporné sochy konfederačních generálů v Charlottesvillu byly zahaleny do…

23.08.2017 21:04 Washington - Zaměstnanci města Charlottesville zahalili dnes sochy dvou konfederačních generálů do…

Kushner zavítal do Egypta, Káhira kritizovala zmrazení americké pomoci

23.08.2017 20:56 Aktualizováno Káhira - Egypt během dnešní návštěvy zetě amerického prezidenta Jareda Kushnera kritizoval zmrazení…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější ze Světa

reklama
reklama