Na Floridě našla policie zavražděnou matku a pět mrtvých dětí

Miami - Floridští policisté pátrají po muži, jehož ženu a pět dětí ve věku od jedenácti měsíců do devíti let objevili zavražděné v jejich domě. V pondělí o tom informovala americká televizní stanice CNN.

Přidejte svůj názor

371

"Můžu vám říci, že to je nejhorší a nejnásilnější událost, jakou tu lidé zažili. Je to to nejhorší z hrozného," řekl k případu Kevin Rambosk, šerif okrsku Collier County. Způsob, jakým děti a jejich matka zemřely, šerif nepopsal.

Policisté objevili těla dvaatřicetileté Guerline, jejich dětí ve věku devíti, šesti, pěti a tří let a jedenáctiměsíčního kojence v sobotu večer. Kontaktovala je totiž osoba, které se její příbuzní neozývali, uvedl Rambosk.

Detektivové nyní pátrají po otci rodiny, který pravděpodobně v pátek odletěl na ostrov Haiti. Jeho vůz našli zaparkovaný u Mezinárodního letiště v Miami.

Od roku 2000 policie musela několikrát zasáhnout při domácích rozbrojích mezi Guerline a jejím mužem Mesacem. Letos v lednu policisté muže dokonce zatkli. "Stále vyslýcháme známé rodiny. Informace, které potřebujeme, se ale netýkají minulosti. Vyšetřujeme, co se stalo, když tito lidé zemřeli," prohlásil šerif.

Kdo zločin spáchal, policisté zatím netuší. "Nic nenaznačuje tomu, že by někdo ze sousedství páchal další zločiny, ale samozřejmě prověříme každou možnost," uvedl šerif Rambosk.

Sběr důkazů podle něj může trvat několik dní, nebo dokonce týdnů.

Témata: krimi
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Na Floridě našla policie zavražděnou matku a pět mrtvých dětí

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Projekt MKULTRA: Americká CIA dělala pokusy na lidech, mučila i děti

26.04.2017 22:25 Aktualizováno HISTORIE - Celá řada science fiction spisovatelů si pohrává s myšlenkou, jak by vypadal svět, kdyby…

Největší vojenské cvičení KLDR v historii: Fotografie ukazují ničivou sílu…

26.04.2017 21:59 Aktualizováno Pchjongjang – V Severní Koreji proběhlo obří vojenské cvičení. Na dělostřelce dohlížel osobně…

Vtrhnou Američané na Ukrajinu? Tillersonův výrok vyvolal závažné otázky

26.04.2017 21:59 Aktualizováno Washington - Ministr zahraničí Spojených států Rex Tillerson nedávno otevřel otázku, zda by se měla…

Úřady bijí na poplach: Na přípravu před útokem KLDR máte pouhých 10 minut.…

26.04.2017 21:59 Aktualizováno Tokio – Japonci mají opravdu strach z toho, co by pro zemi znamenal útok Severní Koreje – obzvláště…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama

Nejčtenější ze Světa

reklama
reklama