Muž převlečený za Santa Clause přepadl americkou banku

Nashville - Banku v americkém státě Tennessee vyloupil ozbrojený muž v kostýmu Santa Clause. Pracovníkům řekl, že musí zaplatit skřítkům, informuje ve čtvrtek portál deníku The Times.

Přidejte svůj názor

371

Muž v kostýmu Santa Clause a s černými brýlemi vstoupil do banky Sun Trust v Nashvillu ve středu ráno. Když jej ostraha požádala, aby si brýle sundal, vytáhl revolver.

„Bylo to trochu neuvěřitelné. Byl vlastně docela žoviální, což je děsivé,“ uvedla svědkyně Richlyn Jonesová. „Vysvětlil nám, že chce vyloupit banku, protože potřebuje zaplatit svým skřítkům pomocníkům,“ dodal.

Policie nesdělila, s kolika penězi Santa nakonec unikl. Uvedla ale, že po něm pátrá i Federální úřad pro vyšetřování (FBI).

V Tennessee to bylo vůbec poprvé, co někdo vyloupil banku v kostýmu Santa Clause. V jiných státech se ale podobné případy odehrály už v minulosti.

Například v roce 1927 zastřelil gang lupičů šest lidí v texaském Cisku, přičemž jeden z pachatelů měl kostým Santa Clause.

Témata: krimi
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

K ISS vyrazila loď Dragon soukromé společnosti SpaceX

15.12.2017 20:09 Mys Canaveral - Po několika odkladech dnes z Mysu Canaveral na Floridě úspěšně odstartovala raketa…

Rusko Spojeným státům s KLDR nepomáhá, postěžoval si Trump

15.12.2017 19:22 Aktualizováno Washington - Americký prezident Donald Trump prohlašuje, že by Rusko mělo Spojeným státům více…

Proč jsou USA závislé na vojenské intervence v cizích zemích?

15.12.2017 18:02 Aktualizováno Washington - Spojené státy americké měli celkem 46 vojenských zahraničních misí v letech od 1948 do…

Senátor McCain je na tom zle. Přestává mluvit, léčba nádoru má vedlejší…

15.12.2017 14:19 Washington - Léčba republikánského senátora Johna McCaina, který trpí glioblastomem, má vedlejší…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější ze Světa

reklama
reklama