Větší prsa, levnější jídlo. Čínská restaurace nabízí neobvyklé slevy

Chang-čou - Čínská restaurace vzbudila povyk tím, že nabízí procentuální slevy na konzumaci na základě velikosti prsou. Majitelka větších prsou tam může získat slevu až přes 50%. Někteří místní lidé kritizují reklamní tah s tím, že je vulgární. Ředitel společnosti se však brání, že kampaň byla úspěšná a přitáhla zákazníky. Informoval o tom server Qianjiang Evening Post.

Přidejte svůj názor

Prsa, ilustrační fotografie

V Číně není nic nového, že se nabízí slevy na základě fyzického vzhledu. Už dávno existují restaurace, které dávají slevu na základě sportovní postavy či podniky, ve kterých může jíst člověk zdarma, pokud je dostatečně krásný. 

img-responsive

Krásní lidé někde jedí zdarma | foto: 9gag.com

Jedna restaurace trend posunula o kousek dál. Nachází se ve městě Chang-čou v provincii Če-ťiang a jmenuje se Chaoxia, což se dá přeložit jako "Moderní kreveta". Tato restaurace začala nabízet slevy pro své zákaznice na základě velikosti jejich prsou. 

img-responsive

Restaurace nabízí slevu dle velikosti prsou | foto: 9gag.com

Majitelka větších prsou skutečně ušetří. Zatímco velikost A dosáhne pouze na slevu 5%, G se může pyšnit snížením ceny o celých 65%. Podle restaurace byla kampaň extrémně úspěšná a přivedla do restaurace mnohem více žen. Průměrná sleva se prý pohybovala kolem 20%.

img-responsive

Restaurace nabízí slevu dle velikosti prsou | foto: 9gag.com

Restaurace si začala všímat média hlavně poté, co si někteří obyvatelé začali na kampaň stěžovat, že je diskriminační a vulgární. Generální manažer společnosti Lan Shenggang však své reklamy bránil. „Jakmile kampaň začala, zvýšil se počet zákazníků o 20%. A některé dívky, se kterými jsme tu hovořili, na sebe byly velmi hrdé. Nemají co schovávat,“ tvrdil Shenggang.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Válečný torpédoborec USA s ničivými raketami na palubě se srazil s…

21.08.2017 22:04 Aktualizováno Singapur - Válečný torpédoborec USA John S. McCain se dnes časně ráno nedaleko singapurského…

Zmařený útok na let z Austrálie plánoval Libanonec

21.08.2017 15:23 Bejrút/Sydney - Libanon začátkem měsíce pomohl zmařit útok na letadlo z Austrálie do Abú Zabí.…

Počet mrtvých po záplavách v jižní Asii přesáhl 800, miliony lidí jsou v…

21.08.2017 13:29 Aktualizováno Dillí - Záplavy v jižní Asii způsobené monzunovými dešti si vyžádaly už přes 800 mrtvých a přes…

Armády USA a Jižní Koreje zahájily společné manévry, KLDR dostala varování

21.08.2017 09:38 Soul - Spojené státy a Jižní Korea dnes zahájily společné vojenské cvičení, které potrvá do 31.…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější ze Světa

reklama
reklama