Větší prsa, levnější jídlo. Čínská restaurace nabízí neobvyklé slevy

Chang-čou - Čínská restaurace vzbudila povyk tím, že nabízí procentuální slevy na konzumaci na základě velikosti prsou. Majitelka větších prsou tam může získat slevu až přes 50%. Někteří místní lidé kritizují reklamní tah s tím, že je vulgární. Ředitel společnosti se však brání, že kampaň byla úspěšná a přitáhla zákazníky. Informoval o tom server Qianjiang Evening Post.

Přidejte svůj názor

Prsa, ilustrační fotografie

V Číně není nic nového, že se nabízí slevy na základě fyzického vzhledu. Už dávno existují restaurace, které dávají slevu na základě sportovní postavy či podniky, ve kterých může jíst člověk zdarma, pokud je dostatečně krásný. 

img-responsive

Krásní lidé někde jedí zdarma | foto: 9gag.com

Jedna restaurace trend posunula o kousek dál. Nachází se ve městě Chang-čou v provincii Če-ťiang a jmenuje se Chaoxia, což se dá přeložit jako "Moderní kreveta". Tato restaurace začala nabízet slevy pro své zákaznice na základě velikosti jejich prsou. 

img-responsive

Restaurace nabízí slevu dle velikosti prsou | foto: 9gag.com

Majitelka větších prsou skutečně ušetří. Zatímco velikost A dosáhne pouze na slevu 5%, G se může pyšnit snížením ceny o celých 65%. Podle restaurace byla kampaň extrémně úspěšná a přivedla do restaurace mnohem více žen. Průměrná sleva se prý pohybovala kolem 20%.

img-responsive

Restaurace nabízí slevu dle velikosti prsou | foto: 9gag.com

Restaurace si začala všímat média hlavně poté, co si někteří obyvatelé začali na kampaň stěžovat, že je diskriminační a vulgární. Generální manažer společnosti Lan Shenggang však své reklamy bránil. „Jakmile kampaň začala, zvýšil se počet zákazníků o 20%. A některé dívky, se kterými jsme tu hovořili, na sebe byly velmi hrdé. Nemají co schovávat,“ tvrdil Shenggang.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Dvěma mešitami v Afghánistánu dnes otřásly exploze, desítky mrtvých

20.10.2017 19:36 Aktualizováno Kábul - Uvnitř šíitské mešity v afghánském hlavním městě se dnes odpálil sebevražedný atentátník,…

Po střetech s policií zemřelo v Barmě pět lidí

20.10.2017 18:01 Rangún - Nepokoje v severní Barmě si vyžádaly nejméně pět mrtvých a 25 zraněných.

Let MH370 nedá lidem stále spát. USA hlásí obnovu pátracích akcí

20.10.2017 17:40 Aktualizováno Washington/Kuala Lumpur - Tři a půl roků po zmizení Boeingu 777 malajsijských aerolinek se případ…

Na Japonsko se žene tajfun, může ovlivnit nedělní parlamentní volby

20.10.2017 13:52 Tokio - K Japonsku se blíží tajfun Lan, který zasáhne jih země v neděli. Lijáky a vichr by mohly…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější ze Světa

reklama
reklama