Čtyři muži hromadně znásilnili studentku. Policie nechala dav, aby se s nimi vypořádal + VIDEO

Dillí - Velmi nekompromisně se indická policie vypořádala se čtyřmi muži, kteří měli znásilnit vysokoškolskou studentku. Když byli dopadeni, nechali je strážci zákona projít městem. Tam na násilníky čekaly rozzlobené ženy, které je zbily a zfackovaly. Video z tohoto "lynče" přinesl indický server The Times of India.

Přidejte svůj názor 31 komentářů

Indické ženy demonstrují proti brutálnímu znásilnění a nízkým trestům pro viníky.

Čtyři údajní násilníci byli davem hnáni po ulicích, lidé je lynčovali kvůli zločinu, kterého se měli dopustit. Videozáznam, který se objevil na internetu, ukazuje, jak čtveřice prochází davem. Ženy – včetně policistky – se pak střídaly v bytí a fackování násilníků.

zdroj: YouTube

Čtyři muži ve věku mezi 21 a 26 lety jsou obviněni z toho, že unesli a znásilnili 20letou vysokoškolskou studentku a následně jí vyhrožovali, že ji a její rodinu zabijí. 

Oběť policistům řekla, že jeden z mužů, kterého znala z univerzity, ji pozval do restaurace. Tam se ale pohádali, muž jí sebral mobilní telefon a odvlekl ji k domu svého přítele. Tam už čekali další tři Indové. Muži ji pak hromadně znásilnili. „Všichni čtyři zúčastnění byli zatčeni," oznámil policejní ředitel Rahul Kumar Lodha.

Jeden z obviněných, který se se znásilněnou ženou před činem přátelil, se ji pokoušel kontaktovat a pozval ji, aby se s ním setkala v domu jeho přítele, aby problém vyřešili. Pak ji znovu vzal na místo, kde byla znásilněna, a na pomoc si přivedl i dalšího kamaráda, uvedla policie. Mladíci dívce pohrozili, že pokud něco řekne, zabijí nejen ji, ale i její rodinu a že ji předtím znovu znásilní.

Policie místním sdělovacím prostředkům řekla, že obžalovaní byli schválně předvedení celému městu. Tímto krokem chtěli strážci zákona podnítit strach u dalších potenciálních násilníků a zvýšit důvěru v úřady tak, aby se další potenciální obětí nebáli podobné činy ohlásit.

Vstupte do diskuze (31)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Vůdce jemenský rebelů zabit Saúdy

23.04.2018 18:51 Saná - Politický šéf šíitských povstalců v Jemenu byl zabit při náletu koalice v čele se Saúdskou…

Čína versus USA: Boj o Tchaj-wan bude něco jiného než bombardování Sýrie

23.04.2018 18:50 Peking - Tento týden proběhlo největší čínské námořní cvičení. Jeho námětem byla obrana a protiútok…

Jemenci odpálili dvě rakety proti Saúdské Arábii

23.04.2018 17:30 Rijád  - Jemenští šíitští povstalci Húsíové vypálili dvě balistické střely na zařízení ropné…

Čínská armáda posiluje? V tichosti zprovoznila svojí druhou letadlovou loď

23.04.2018 17:16 Peking - Čínské vojenské námořnictvo v naprostém utajení provádí testy své druhé letadlové lodi. Do…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější ze Světa

reklama
reklama