Mladík unesl dívku (8) ze svatby, pak ji znásilnil a umlátil cihlou. V krvavé košili pak dál slavil

Indii zasáhla informace o dalším krvavém zločinu. Jedenáctiletá dívka byla znásilněna a zavražděna poté, co ji násilník odvlekl ze svatby. Podezřelým je přítel ženicha (24), který se po činu podle vyšetřovatelů na svatbu vrátil a dál oslavoval, přestože byl od krve.

Přidejte svůj názor 27 komentářů

Indie

O brutálním případu informoval deník The Times of India. Podle něj byla jedenáctiletá dívka znásilněna a umlácena cihlou přímo ve chvíli, kdy se svatebčané veselili. Podezřelý Uttam Sahu podle očitých svědků po dívce už před činem „pokukoval“.

Údajně jí slíbil studený nápoj a následně ji odlákal na opuštěné místo ležící asi 1,5 kilometru od místa, kde se odehrávala svatba. Tam ji znásilnil, ubil cihlou a nechal polonahou ležet na zemi, uvádí policie.

Vyšetřovatelé uvedli, že se ani neobtěžoval zakrývat své stopy, vrátil se na svatbu a následný večírek, jako by se nic nestalo - přestože měl na košili krev. „Zanechal její tělo téměř odhalené a vrátil se na svatbu. Neměl ani tušení, že má košili skvrnu od krve,“ uvedla policie.

Rodina dívky ji údajně začala hledat poté, co se útočník vrátil na svatbu. Hosté rodičům řekli, že ji naposledy viděli se Sahuem, přítelem ženicha. Když na jeho šatech našli skvrny od krve, zavolali policii. Důstojníci následující ráno objevili dívčí tělo. Sahu byl obviněn z znásilnění a vraždy.

Tento čin není zdaleka ojedinělý. V dubnu se v řadě indických měst konaly masové protesty, na kterých demonstranti požadovali přijetí radikálních kroků proti násilníkům a násilí na ženách obecně. Stalo se tak poté, co osmiletou školačku Asifa Bano unesla, znásilnila a zabila skupina mužů. O několik dní později byla unesena, znásilněna a zavražděna další osmiletá dívka. I ona byla unesena ze svatby.

Indie po nové sérii znásilnění a vražd dětí zvažuje zavedení trestu smrti za podobné útoky. Indie již má trest smrti za 12 trestných činů - ale ne za znásilnění dětí. Ministryně pro ženské a dětské záležitosti Maneka Gándhíová uvedla, že je „hluboce znepokojena" a chce se zasadit o zavedení trestu smrti za zločiny spáchané na dětech.

Vstupte do diskuze (27)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Bojové lodě USA operovaly u sporných čínských ostrovů, mohou nést řízené…

27.05.2018 17:30 Aktualizováno Washington/Peking - Americké vojenské lodě dnes propluly blízko Paracelských ostrovů v Jihočínském…

Kim Čong-un se ukázal v Singapuru. Turisté byli zaskočeni, nadšeně jim…

27.05.2018 17:20 Singapur - Obyvatele Singapuru i místní turisty překvapil dvojník severokorejského diktátora Kim…

Test, který vyděsil svět. Sedmou jadernou mocností se před 20 lety stal…

27.05.2018 17:00 Islámábád - Před dvaceti lety, 28. května 1998, uskutečnil Pákistán (poprvé v historii) pět…

Američtí diplomaté dorazili do KLDR, jednají o summitu

27.05.2018 16:40 Washington/Pchjongjang - Skupina amerických diplomatů a úředníků dnes přijela do KLDR, kde bude se…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější ze Světa

reklama
reklama