Ožralí Arabové dělali bordel, Německo to nezvládá. Ostrá kritika přichází ze Slovenska

Bratislava – Dění o silvestrovské noci v Kolíně a dalších německých městech vyvolalo zájem i na sousedním Slovensku. Poslanec a zakladatel strany Svoboda a solidarita Richard Sulík v komentáři pro portál EuropskeNoviny.sk ostře odsoudil útoky na německé ženy, celou věc spojuje navzdory vyjádření německých politiků s uprchlíky a migrací.

Diskuse: 32

Ožralí Arabové dělali bordel, Německo to nezvládá. Ostrá kritika přichází ze Slovenska - anotační foto
reklama

„Více než tisíc 'severoafricky a arabsky vypadajících mužů' – tak se vyjádřila kolínská policie – se shromáždilo v Kolíně před hlavní železniční stanicí a dělali, co se na Silvestra dělá – chlastali. Okolo jedenácté večer začali dělat výtržnosti, i to se občas stává, ale po jedné ráno se silvestrovské oslavy zvrhly na hon na ženy," popisuje situaci Sulík.

Mladé Němky podle něj zažily něco, co naposledy zažily jejich babičky a prababičky na konci druhé světové války. „To si až doteď neuměly představit – že je horda chlapů nahání jako divou zvěř, ohmatává je, obtěžuje, svléká," píše poslanec. Dodává, že to vše se stalo v tom „nejcentrovatějším centru" Kolína. I proto je prý pochopitelné, že se v té oblasti vyskytuje hodně lidí. Na Silvestra obzvlášť.

„Co je nového, je skutečnost, že 31. prosince se předstaničního náměstí zmocnili cizinci – Arabové a Afričani, a jak musela německá policie přiznat, Němci odtud utekli. Najednou vylezou ze svých ubytoven a čtvrtí, kam nejen že běžní Němci, ale ani policie, nechodí. A najednou se ti běžní Němci nestačí divit, kdo to s nimi vlastně žije," ostře říká Slovák.

Policie podle něj sice po půlnoci „rozpustila" shromáždění v centru, „severoafricky a arabsky vypadající muži" však u nádraží pokračovali v tom, co Sulík nazývá „dělání bordelu". „Po jedné hodině ráno nastaly 'stavy podobné občanské válce, které nikdy nezažili', jak to popsali očití svědkové. Policie (kolínská i ta spolková) nestíhala, lokální záchytky přeplněné, přes jeden a půl hodiny nejezdila policejní auta pro zatčené, a tak museli policisté podezřelé opět pustit, a trestali je ústním upozorněním. Někomu, kdo si zažil tvrdý život v Africe, to mohlo být akorát tak k smíchu, navíc pokud byl pod vlivem alkoholu a součástí tisícové hordy. Plivali na policejní auta, pouštěli silvestrovské rachejtle do lidí, okrádali ty, kteří se nestíhali zdekovat a jak již bylo zmíněno, páchali násilnosti na ženách. V prvních hodinách nového roku ztratil německý stát monopol moci, to je nové poznání pro Němce a jejich politiky," ostře hodnotí dění v Německu Sulík.

Píše také, jak se policie vše pokoušela „ututlat", vše se pak provalilo, když o tom začali lidé diskutovat na sociálních sítích. Uvádí také, že se k facebookové skupině přidalo asi 148 tisíc uživatelů, ženy se tam svěřovaly se svými zážitky – jenže pak byla skupina odstraněna. Připomíná výroky kolínské primátorky o doporučení ženám, aby se od cizinců držely „na délku paže". „Kromě toho, že mezi tisícovkou lidí není technicky možné si držet odstup jedné ruky od cizích lidí, tato paní primátorka jen tak mezi řečí pro město Kolín zrušila jeden z velkých výdobytků naší civilizace a naší kultury - volný a bezpečný pohyb žen kdekoliv a kdykoliv. To je věru silná káva," přiznává slovenský politik.

„Henrieta Rekerová, zmiňovaná primátorka Kolína, řekla ještě jednu perlu, která je však při hlubším zamyšlení řádně děsivá. Řekla, že se neprokázalo, že mezi pachateli by byli nynější žadatelé o azyl. Bůhví, odkud to má, protože samotná kolínská policie přiznala, že pachatele nezná, ale řekněme, že tomu tak je. Pak to museli být buď již ti, co azyl dostali, nebo jejich potomci. To ale znamená, že dosud nedošlo k dostatečné integraci a že multikulti selhalo v plném rozsahu. Němci se tedy mohou těšit na generaci po nynějších migrantech, kterých letos došlo milion a příští rok to mohou být až tři miliony. Pro srovnání, v roce 2008 přišlo do Německa 28 tisíc migrantů. Ne za víkend, ale za rok. Ptám se, jak chtějí integrovat milion, když nedokázali integrovat 28 tisíc?" nechápe Sulík.

I přesto si poslanec myslí, že se výtržností v Kolíně účastnili i nově příchozí, byť to zřejmě bylo jen v menším měřítku. Jinak by se prý jen těžko vysvětlilo, proč se nic takového dosud nestalo. „Brzy bude v Kolíně masopust, a Kolín je centrum masopustních slavností, tak může paní primátorka sledovat, kolik migrantů se tam objeví. Snad nečeká, že budou trčet ve svých ubytovnách. Nastává velké vystřízlivění. Několikaměsíční oblbování národa začíná ztrácet účinek. Angela Merkelová bude muset přestat s řečmi o tom, jak to zvládnou a prezentovat skutečná řešení. Němečtí politici si budou muset přiznat, že přicházejí zejména (zejména znamená přes 70 procent) mladí muži, že přicházejí z kulturních a civilizačních okruhů, které jsou nekompatibilní s kulturou a civilizací a že přicházejí v obrovských množstvích. Čím dříve pochopí, že uzavřít hranici je sice jen jedno z řešení, ale nezbytné, tím méně škody napáchají. Finsko, Švédsko, Dánsko a také Norsko to mezitím pochopily. Nebude dlouho trvat, než to pochopí i Němci. S paní Merkelovou, nebo bez ní," dodává Sulík.

reklama
Klíčová slova: Sulík, Richard Německo nový rok

Diskuse

Ožralí Arabové dělali bordel, Německo to nezvládá. Ostrá kritika přichází ze Slovenska

Počet příspěvků: , poslední 07.01.2016 22:01
(Zobrazeno posledních 10 příspěvků)

Přidejte vlastní názor…

Související:

Hlavní zprávy

Žádná výjimka pro muslimy, rozhodlo Švýcarsko. Veřejný zájem je důležitější než...

25.05.2016 21:58 Aktualizováno Basilej – Muslimští studenti ve Švýcarsku nemohou mít výjimku a budou tak muset svým učitelkám potřásat...

Němci se snaží ovládnout celou EU? Chystá se mocenský převrat, zní z Bruselu

25.05.2016 21:57 Aktualizováno Brusel – Předseda Evropského parlamentu Martin Schulz se podle některých kritiků pokouší převzít kontrolu nad...

E.T. je skutečný? Obama se rozhodl zveřejnit detaily o mimozemšťanech

25.05.2016 21:57 Aktualizováno Washington - Americký prezident Barack Obama hodlá potvrdit existenci mimozemských civilizací, kterou Bílý...

Islámský stát se mění. Analytik předvídá děsivou budoucnost

25.05.2016 21:57 Aktualizováno Pondělní série koordinovaných útoků ve třech městech v Sýrii a Jemenu, kterou zosnoval Islámský stát (IS),...

Sdílejte článek na sociálních sítích »»»

reklama

Zprávy odjinud

Právě se děje

reklama

Další zprávy

reklama

Anketa

Hlasovali byste pro vystoupení České republiky z Evropské unie?

Hlasovalo 20769 čtenářů [výsledky anket]

Nejčtenější ze Světa

reklama
reklama