Ožralí Arabové dělali bordel, Německo to nezvládá. Ostrá kritika přichází ze Slovenska

Bratislava – Dění o silvestrovské noci v Kolíně a dalších německých městech vyvolalo zájem i na sousedním Slovensku. Poslanec a zakladatel strany Svoboda a solidarita Richard Sulík v komentáři pro portál EuropskeNoviny.sk ostře odsoudil útoky na německé ženy, celou věc spojuje navzdory vyjádření německých politiků s uprchlíky a migrací.

Přidejte svůj názor 32 komentářů

Ožralí Arabové dělali bordel, Německo to nezvládá. Ostrá kritika přichází ze Slovenska - anotační foto

„Více než tisíc 'severoafricky a arabsky vypadajících mužů' – tak se vyjádřila kolínská policie – se shromáždilo v Kolíně před hlavní železniční stanicí a dělali, co se na Silvestra dělá – chlastali. Okolo jedenácté večer začali dělat výtržnosti, i to se občas stává, ale po jedné ráno se silvestrovské oslavy zvrhly na hon na ženy," popisuje situaci Sulík.

Mladé Němky podle něj zažily něco, co naposledy zažily jejich babičky a prababičky na konci druhé světové války. „To si až doteď neuměly představit – že je horda chlapů nahání jako divou zvěř, ohmatává je, obtěžuje, svléká," píše poslanec. Dodává, že to vše se stalo v tom „nejcentrovatějším centru" Kolína. I proto je prý pochopitelné, že se v té oblasti vyskytuje hodně lidí. Na Silvestra obzvlášť.

„Co je nového, je skutečnost, že 31. prosince se předstaničního náměstí zmocnili cizinci – Arabové a Afričani, a jak musela německá policie přiznat, Němci odtud utekli. Najednou vylezou ze svých ubytoven a čtvrtí, kam nejen že běžní Němci, ale ani policie, nechodí. A najednou se ti běžní Němci nestačí divit, kdo to s nimi vlastně žije," ostře říká Slovák.

Policie podle něj sice po půlnoci „rozpustila" shromáždění v centru, „severoafricky a arabsky vypadající muži" však u nádraží pokračovali v tom, co Sulík nazývá „dělání bordelu". „Po jedné hodině ráno nastaly 'stavy podobné občanské válce, které nikdy nezažili', jak to popsali očití svědkové. Policie (kolínská i ta spolková) nestíhala, lokální záchytky přeplněné, přes jeden a půl hodiny nejezdila policejní auta pro zatčené, a tak museli policisté podezřelé opět pustit, a trestali je ústním upozorněním. Někomu, kdo si zažil tvrdý život v Africe, to mohlo být akorát tak k smíchu, navíc pokud byl pod vlivem alkoholu a součástí tisícové hordy. Plivali na policejní auta, pouštěli silvestrovské rachejtle do lidí, okrádali ty, kteří se nestíhali zdekovat a jak již bylo zmíněno, páchali násilnosti na ženách. V prvních hodinách nového roku ztratil německý stát monopol moci, to je nové poznání pro Němce a jejich politiky," ostře hodnotí dění v Německu Sulík.

Píše také, jak se policie vše pokoušela „ututlat", vše se pak provalilo, když o tom začali lidé diskutovat na sociálních sítích. Uvádí také, že se k facebookové skupině přidalo asi 148 tisíc uživatelů, ženy se tam svěřovaly se svými zážitky – jenže pak byla skupina odstraněna. Připomíná výroky kolínské primátorky o doporučení ženám, aby se od cizinců držely „na délku paže". „Kromě toho, že mezi tisícovkou lidí není technicky možné si držet odstup jedné ruky od cizích lidí, tato paní primátorka jen tak mezi řečí pro město Kolín zrušila jeden z velkých výdobytků naší civilizace a naší kultury - volný a bezpečný pohyb žen kdekoliv a kdykoliv. To je věru silná káva," přiznává slovenský politik.

„Henrieta Rekerová, zmiňovaná primátorka Kolína, řekla ještě jednu perlu, která je však při hlubším zamyšlení řádně děsivá. Řekla, že se neprokázalo, že mezi pachateli by byli nynější žadatelé o azyl. Bůhví, odkud to má, protože samotná kolínská policie přiznala, že pachatele nezná, ale řekněme, že tomu tak je. Pak to museli být buď již ti, co azyl dostali, nebo jejich potomci. To ale znamená, že dosud nedošlo k dostatečné integraci a že multikulti selhalo v plném rozsahu. Němci se tedy mohou těšit na generaci po nynějších migrantech, kterých letos došlo milion a příští rok to mohou být až tři miliony. Pro srovnání, v roce 2008 přišlo do Německa 28 tisíc migrantů. Ne za víkend, ale za rok. Ptám se, jak chtějí integrovat milion, když nedokázali integrovat 28 tisíc?" nechápe Sulík.

I přesto si poslanec myslí, že se výtržností v Kolíně účastnili i nově příchozí, byť to zřejmě bylo jen v menším měřítku. Jinak by se prý jen těžko vysvětlilo, proč se nic takového dosud nestalo. „Brzy bude v Kolíně masopust, a Kolín je centrum masopustních slavností, tak může paní primátorka sledovat, kolik migrantů se tam objeví. Snad nečeká, že budou trčet ve svých ubytovnách. Nastává velké vystřízlivění. Několikaměsíční oblbování národa začíná ztrácet účinek. Angela Merkelová bude muset přestat s řečmi o tom, jak to zvládnou a prezentovat skutečná řešení. Němečtí politici si budou muset přiznat, že přicházejí zejména (zejména znamená přes 70 procent) mladí muži, že přicházejí z kulturních a civilizačních okruhů, které jsou nekompatibilní s kulturou a civilizací a že přicházejí v obrovských množstvích. Čím dříve pochopí, že uzavřít hranici je sice jen jedno z řešení, ale nezbytné, tím méně škody napáchají. Finsko, Švédsko, Dánsko a také Norsko to mezitím pochopily. Nebude dlouho trvat, než to pochopí i Němci. S paní Merkelovou, nebo bez ní," dodává Sulík.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Ožralí Arabové dělali bordel, Německo to nezvládá. Ostrá kritika přichází ze Slovenska

Vstupte do diskuze (32)

Doporučujeme

Chystejme se na nejhorší? Vlivný ekonom varuje před Trumpem - anotační foto

Chystejme se na nejhorší? Vlivný ekonom varuje před Trumpem

17.01.2017 00:01 Jak se blíží inaugurace Donalda Trumpa, ironické rozpory budou zřejmě charakterizovat světové…

Turci dopadli silvestrovského útočníka z Istanbulu - anotační foto

Turci dopadli silvestrovského útočníka z Istanbulu

16.01.2017 23:35 Istanbul - Turecká policie dopadla dnes večer uzbeckého občana, který je označován za pachatele…

Poslední Obamův rozhovor: Trump? Toho chlapíka nepodceňujte, vybídl Američany - anotační foto

Poslední Obamův rozhovor: Trump? Toho chlapíka nepodceňujte, vybídl…

16.01.2017 22:11 Aktualizováno Washington - Závěr mandátu amerického prezidenta Baracka Obamy poznamenalo zhoršení vztahů mezi USA…

Vše, co Trump dělá, je nenormální. Svět čekají problémy, varuje nositel Nobelovy ceny - anotační foto

Vše, co Trump dělá, je nenormální. Svět čekají problémy, varuje nositel…

16.01.2017 22:04 Curych/Washington - Americký ekonom a nositel Nobelovy ceny Joseph Stiglitz se velmi ostře pustil…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama

Nejčtenější ze Světa

reklama
reklama