Páníček dal pejskovi Kitkat. Zvíře zemřelo v krutých bolestech

Londýn - Feny kolie Jenny a Lolly jejich majitel dlouhodobě týral. Pejsci dostávali zcela nevhodné jídlo, které jim zničilo zdraví. Jednu fenku museli nakonec utratit.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Ilustrační foto

Dvaašedesátiletý Keith Davis ignoroval všechna doporučení, jak se má o psy postarat. Nejen, že zanedbával péči, ale dokonce je krmil potravinami, které jsou pro psy naprosto nevhodné.

Obě fenky byly v hrozném stavu. Byly velmi obézní, měly špinavý kožich plný exkrementů a pravidelně zvracely žluč. Jejich páníček nereagoval. Pomoci se pejskům dostalo příliš pozdě, přišla až po upozornění od okolí. Společnost pro prevenci krutosti ke zvířatům psy odebrala ihned po té, co situaci prověřila.

Jenny byla v hrozném stavu přijata v místní charitě, Lolly však musela být uspána. Játra i ledviny jí selhaly a nebyla šance na záchranu. Utrpení, které musela prožívat, si jen těžko dokážeme představit. Čokoládou byli oba psi krmeni velmi dlouhou dobu.

Lolly a Jenny mívaly k snídani mléko, které devastovalo jejich zažívací systém. K tomu jim majitel po ránu podával Jaffa Cakes, což jsou malé plněné čokoládové koláčky. K večeři zvířata pravidelně dostávala KitKat. Čokoláda je pro psy jedovatá, je překvapení, že vůbec přežili tak dlouhou dobu.

Muž byl shledán vinným z týrání zvířat a do konce života mu bylo zakázáno zvířata chovat. V cele si odsedí 112 dní a byl suspendován v zaměstnání na dobu dvanácti měsíců.

Témata: týrání zvířat | Psi
Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

V Praze se rozhoduje o budoucnosti Evropy? Svět pozorně sleduje Česko

16.12.2017 22:22 Aktualizováno Paříž/Berlín/Praha - Volba Prahy pro místo konání konference evropských protiimigračních stran…

Komentář Vojtěcha Varyše: Francie v politickém pekle? Volby jako rána za…

16.12.2017 22:22 Aktualizováno Novým lídrem francouzské pravice, šéfem největší opoziční strany Republikáni (Le Républicans) se…

Kurz sestavil novou vládu, bude prý proevropská

16.12.2017 17:11 Vídeň - Šéf rakouských lidovců (ÖVP) a budoucí rakouský kancléř Sebastian Kurz dnes představil…

Seehofer obhájil post předsedy Křesťanskosociální unie (CSU)

16.12.2017 12:46 Berlín - Bavorská Křesťanskosociální unie (CSU) si dnes do svého čela znovu zvolila Horsta…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější ze Světa

reklama
reklama