Drsný útok: Ochranka metra se dostala do brutání šarvátky s gangem černochů + VIDEO

Stockholm – Na internetu se objevily velmi brutální záběry zachycující konflikt mezi ochrankou metra a gangem násilníků. Cestující jen nevěřícně zírali, zatímco skupina mužů černé pleti surově napadla dva členy bezpečnostní služby.

Přidejte svůj názor 31 komentářů

Švédská policie

Dva příslušníci ochranky, muž a žena, se v jedné ze stanic metra pokusili zadržet vandala, který zničil vstupní turniket. Po chvíli se ale scéna změnila – na místo dorazili další muži, kteří odmítli spolupracovat. Když se muže pokusila ochranka odvést, přátelé zadrženého muže strážce pořádku obklíčili.

Než mohla ochranka situaci uklidnit, skupina je pronásledovala a křičela na ně, ať jejich kolegu nechají jít. Protože ochranka vyhodnotila situaci jako nebezpečnou, zavolala na pomoc policejní posily. Než přijely, skupina bezpečnostního pracovníka napadla. V zoufalé snaze pomoci kolegovi jeho parťačka pustila zadrženého a vytáhla obušek, aby vyděsila kriminálníky.

Když už se zdálo, že gang ustupuje, jeden z mužů se vrátil. Po chvíli boje se útočníci dali na útěk. Když na místo dorazili policisté, žena je informovala, že útočníky byli „tři černí muži" a že jí jeden z nich sebral obušek.

Podle serveru Express není známo, jaká zranění člen ochranky utrpěl, na místo však dorazila sanitka. Podle některých zdrojů byli útočníci migranti, oficiálně však tato informace potvrzena nebyla. Dačí zdorje mluví o útočníích jako "Afričanech". 

Záběry z násilné hádky přichází ve chvíli, kdy švédská policie varuje, že nemá prostředky, aby se vyrovnala s rostoucím násilí a trestnou činnosti v této zemi. Více než 50 oblastí ve skandinávské země je v současné době označováno jako „no-go" zón. Denně policejní službu opustí asi tři policisté.

Vstupte do diskuze (31)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

"Vláda islámu v Německu je vládou zla." Berlín zachvátily protesty…

27.05.2018 17:48 Aktualizováno Berlín - Do ulic Berlína dnes vyšly tisíce příznivců i odpůrců protiimigrační opoziční strany…

Němci jsou naštvaní: Jak jste to mohli dopustit? Tyto ženy mohly žít,…

27.05.2018 17:20 Berlín - Téma kriminality migrantů je v evropských médiích hodně a často propíráno. Zvláště to…

Obří zábavní park v Německu zachvátil požár, tisíce evakuovaných +VIDEO

27.05.2018 16:18 Aktualizováno Berlín - Zábavní park v Rustu na jihu Německa, kde v sobotu přes 500 hasičů bojovalo s velkým…

Macron se vložil do Libye, v Paříži se sejdou aktéři tamního konfliktu

27.05.2018 13:45 Paříž - Francouzský prezident Emmanuel Macron svolal na příští týden do Paříže hlavní aktéry…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější ze Světa

reklama
reklama