Žena prožila šok: V mobilu svého manžela objevila videa, jak ji znásilňuje, zatímco spala

Londýn – Velmi neobvyklým případem se musely zabývat britské úřady. Na policii se sám přišel udat muž, který znásilňoval svou ženu, zatímco spala. Učinil tak poté, co jeho manželka v telefonu objevila videa zachycující jeho počínání. Informuje o tom deník The Independent.

Přidejte svůj názor 17 komentářů

Soudy, ilustrační fotografie

Muž, který má podle médií přes 30 let, opakovaně natáčel sexuální útoky na svou ženu, která spala v posteli. U soudního dvoru v Newcastlu například zaznělo, že muž a napadené žena jsou už 10 let manželé a že spolu mají děti. Zneužívání prý začalo v září 2016.

Vše se ale provalilo až ve chvíli, když muž odešel do práce a doma zapomněl telefon. Žena našla v jeho smartfonu v aplikaci objevila videa, která ji šokovala. Pak zavolala muži do práce a řekla mu: „Právě jsem se dívala na videa, jak mě znásilňuješ.“

Muž se proto raději nevrátil domů, ale rovnou se šel udat na policii. Na policejní stanici řekl důstojníkům: „Měl jsem sex s manželkou. Nesouhlasila. Zjistila to a viděla to na mém telefonu.“

„V březnu roku 2017 jsem zjistila, že mě můj manžel sexuálně zneužívá. Od té doby se můj život a život našich dětí obrátil vzhůru nohama, stále se s tím nedovedu vyrovnat. Nikdy jsem si nemyslela, že bude schopen udělat to, co udělal. On mě úplně oklamal. Už nikdy ho nechci vidět,“ uvedla oběť ve vyjádření.

Prokurátor Mark Giuliani u soudu řekl: „14. března tohoto roku obžalovaný odešel do práce. Zapomněl si vzít svůj mobilní telefon, stěžovatelka využila příležitosti, aby se podívala na telefon a všimla si něčeho, co bylo nazváno Video Locker. Zpočátku nemohla získat přístup, což jí přišlo podezřelé."

Nakonec se jí podařilo do aplikace dostat. „Objevila videozáznamy žalovaného, který se účastnil sexuální aktivity se svou ženou, zatímco spala. Nahrávky byly později zničeny,“ dodal prokurátor.

Soud poslal muže na devět let za mříže, navíc byl doživotně zapsán na seznam sexuálních delikventů a útočníků. „Od září 2016 do března tohoto roku jste ji znásilňoval a sexuálně zneužíval, zatímco ona vám nebyla schopná dát souhlas. Myslím, že jste využil toho, že pila a upadla do tvrdého spánku. Udělal jste to pro své vlastní sexuální uspokojení a zacházel jste s ní jako s objektem pro vaše fantazie, bez ohledu na její přání nebo potřeby,“ uvedl soudce.

Vstupte do diskuze (17)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Bomba z války v Drážďanech explodovala, hrozí další výbuchy +VIDEO

24.05.2018 07:38 Drážďany - Letecká bomba z dob druhé světové války, kvůli které téměř 9000 lidí muselo opustit své…

Železniční neštěstí u Turína: Nejméně dva mrtví, 23 zraněných

24.05.2018 07:12 Turín - Nejméně dva mrtvé a 23 raněných si podle italských médií vyžádala srážka kamionu a vlaku na…

Dva čeští programátoři dostali snížený trest za nedovolené focení v Řecku

24.05.2018 04:55 Atény/Praha - Odvolací soud v Řecku snížil dvěma českým programátorům podmíněný trest za nedovolené…

Parodie na vítěznou píseň Eurovize? Izrael je v šoku, bude to mít dohru

23.05.2018 22:07 Aktualizováno Amsterdam - Izraelský velvyslanec v Nizozemsku podal stížnost kvůli parodii písně vítězky letošního…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější ze Světa

reklama
reklama