Žena prožila šok: V mobilu svého manžela objevila videa, jak ji znásilňuje, zatímco spala

Londýn – Velmi neobvyklým případem se musely zabývat britské úřady. Na policii se sám přišel udat muž, který znásilňoval svou ženu, zatímco spala. Učinil tak poté, co jeho manželka v telefonu objevila videa zachycující jeho počínání. Informuje o tom deník The Independent.

Přidejte svůj názor 17 komentářů

Soudy, ilustrační fotografie

Muž, který má podle médií přes 30 let, opakovaně natáčel sexuální útoky na svou ženu, která spala v posteli. U soudního dvoru v Newcastlu například zaznělo, že muž a napadené žena jsou už 10 let manželé a že spolu mají děti. Zneužívání prý začalo v září 2016.

Vše se ale provalilo až ve chvíli, když muž odešel do práce a doma zapomněl telefon. Žena našla v jeho smartfonu v aplikaci objevila videa, která ji šokovala. Pak zavolala muži do práce a řekla mu: „Právě jsem se dívala na videa, jak mě znásilňuješ.“

Muž se proto raději nevrátil domů, ale rovnou se šel udat na policii. Na policejní stanici řekl důstojníkům: „Měl jsem sex s manželkou. Nesouhlasila. Zjistila to a viděla to na mém telefonu.“

„V březnu roku 2017 jsem zjistila, že mě můj manžel sexuálně zneužívá. Od té doby se můj život a život našich dětí obrátil vzhůru nohama, stále se s tím nedovedu vyrovnat. Nikdy jsem si nemyslela, že bude schopen udělat to, co udělal. On mě úplně oklamal. Už nikdy ho nechci vidět,“ uvedla oběť ve vyjádření.

Prokurátor Mark Giuliani u soudu řekl: „14. března tohoto roku obžalovaný odešel do práce. Zapomněl si vzít svůj mobilní telefon, stěžovatelka využila příležitosti, aby se podívala na telefon a všimla si něčeho, co bylo nazváno Video Locker. Zpočátku nemohla získat přístup, což jí přišlo podezřelé."

Nakonec se jí podařilo do aplikace dostat. „Objevila videozáznamy žalovaného, který se účastnil sexuální aktivity se svou ženou, zatímco spala. Nahrávky byly později zničeny,“ dodal prokurátor.

Soud poslal muže na devět let za mříže, navíc byl doživotně zapsán na seznam sexuálních delikventů a útočníků. „Od září 2016 do března tohoto roku jste ji znásilňoval a sexuálně zneužíval, zatímco ona vám nebyla schopná dát souhlas. Myslím, že jste využil toho, že pila a upadla do tvrdého spánku. Udělal jste to pro své vlastní sexuální uspokojení a zacházel jste s ní jako s objektem pro vaše fantazie, bez ohledu na její přání nebo potřeby,“ uvedl soudce.

Vstupte do diskuze (17)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Lidé se musí mít dobře, zavelel Fico a chce to napsat do ústavy

18.11.2017 16:30 Bratislava - Slovenský premiér Robert Fico zdůraznil, že Slovensko patří k nejsvobodnějším zemím…

Polský kněz dostal zákaz vyjadřovat se v médiích

18.11.2017 14:06 Varšava - Polský duchovní Adam Boniecki, který řídil polské vydání vatikánského listu l'Osservatore…

Harírí opustil Saúdskou Arábii, přiletěl za Macronem

18.11.2017 09:26 Paříž/Bejrút - Libanonský premiér Saad Harírí dnes přiletěl ze Saúdské Arábie do Francie. Má se tam…

Je střet s Ruskem nevyhnutelný? Máme informace přímo z centrály NATO

17.11.2017 21:57 Aktualizováno ROZHOVOR – Vzhledem k napjatým vztahům mezi NATO a Ruskem se nezřídka hovoří o druhé studené válce,…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější ze Světa

reklama
reklama