Vévodkyně Kate a princ William čekají třetí dítě

Londýn - Velká Británie je na nohou. Královská rodina se totiž rozroste o dalšího potomka. Vévodkyně Kate a princ William čekají v pořadí už třetí dítě.

Přidejte svůj názor 2 komentáře

Vévoda a vévodkyně z Cambridge

Britský královský palác potvrdil informace, o kterých už několik dní spekulují britská média a bulvární servery. Vévodkyně Kate čeká v pořadí už třetí dítě se svým manželem, princem Williamem. Pohlaví ani případná jména zatím zveřejněna nebyla.

Média při svých spekulacích vycházela z žertů, které vévodkyně pronášela během své červencové návštěvy Polska. Nyní rodina potvrdila, že se jejich třetí potomek narodí počátkem příštího roku.

Nový přírůstek ale nemá velké šance na to, že by někdy dosáhl trůnu. Je totiž až pátý v pořadí, před ním je prince Charles, prince William, prince George a princezna Charlotte.

Narození prvního potomka William a Kate oznámili v prosinci 2012. Dne 22. července 2013 v 16.24 místního času se manželům narodil syn George Alexander Louis, který obdržel jako rodilý člen královské rodiny a budoucí následník trůnu titul "princ" a přídomek "z Cambridge". V pořadí následnictví britského trůnu je princ George třetí.

Při návštěvě Nového Zélandu v dubnu 2014 princ William naznačil, že princ George by brzy mohl mít sourozence. Dne 8. září 2014 pak Clarence House potvrdil, že vévodkyně z Cambridge čeká druhého potomka. Dne 2. května se 2015 v 8:34 místního času se se manželům narodila holčička Charlotte. V pořadí na trůn je čtvrtá.

Vstupte do diskuze (2)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Divoké večírky, pak zastrašování svědků. Pracovník Oxfamu přiznal sex s…

19.02.2018 07:31 Londýn - Šéf mise humanitární organizace Oxfam po zemětřesení na Haiti z roku 2010 při interním…

Manžela zavražděné poslankyně Coxové dohnaly sexuální aféry, opouští dvě…

18.02.2018 20:53 Londýn - Manžel zavražděné britské poslankyně Jo Coxové opustil místa ve dvou charitativních…

Výrok polského premiéra má vážnou dohru. Na ambasádě v Izraeli se objevil…

18.02.2018 19:47 Aktualizováno Varšava/Tel Aviv- Polský premiér Mateusz Morawiecki v sobotu na mnichovské bezpečnostní konferenci…

Švédsko je na migranty příliš tvrdé? Moc je omezujete, to nejde. Pusťte…

18.02.2018 19:20 Stockholm - Komisař Rady Evropy pro lidská práva Nils Muizniek kritizuje Švédsko kvůli jeho…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější ze Světa

reklama
reklama