Somálský migrant pronikl do nemocnice a pokusil se znásilnit těhotnou ženu. Prý je mentálně nestabilní

Řím – V Itálii byl zadržen osmatřicetiletý somálský migrant, který pronikl do nemocnice a vydával se za zdravotníka. Pak se pokusil znásilnit těhotnou třiačtyřicetiletou ženu. K incidentu došlo na konci prosince, informuje italský deník La Stampa.

Přidejte svůj názor 42 komentářů

Pachatel zadržen, ilustrační fotografie

Muž podle listu ukradl v nemocničním skladu oblečení a vydával se za zaměstnance. Pak se vydal k porodnickému oddělení. Policie uvádí, že se migrant identifikovaný jako Abdall Ali pokusil znásilnit jednu z pacientek, která se připravovala na porod.

Somálec ženu popadl za levé stehnou a intimní partie a začal před ní masturbovat, Žena ale začala křičet, čímž přivolala lékaře a dvě zdravotní sestry, kteří následně zavolali policii.

Migrant pro úřady není neznámou osobou, policie uvedla, že jde o muže, který žil v Itálii už pět let jako žadatel o azyl. A přestože měl povolení k pobytu, byl už v minulosti několikrát zatčen. Podle listu bude pravděpodobně obviněn ze sexuálního násilí a krádeže.

Právnička Alessia Giordanová, která zastupuje somálského muže, řekla soudci, že nemá vůbec tušení, proč byl její klient v nemocnici celý den. Očekává se, že obhajobu bude stavět na tom, že 38letý muž je mentálně nestabilní a vyžaduje psychiatrickou péči. Proces s migrantem měl začít 10. ledna.

Vstupte do diskuze (42)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Manžela zavražděné poslankyně Coxové dohnaly sexuální aféry, opouští dvě…

18.02.2018 20:53 Londýn - Manžel zavražděné britské poslankyně Jo Coxové opustil místa ve dvou charitativních…

Výrok polského premiéra má vážnou dohru. Na ambasádě v Izraeli se objevil…

18.02.2018 19:47 Aktualizováno Varšava/Tel Aviv- Polský premiér Mateusz Morawiecki v sobotu na mnichovské bezpečnostní konferenci…

Švédsko je na migranty příliš tvrdé? Moc je omezujete, to nejde. Pusťte…

18.02.2018 19:20 Stockholm - Komisař Rady Evropy pro lidská práva Nils Muizniek kritizuje Švédsko kvůli jeho…

Na Írán zaútočíme bez váhání, hrozil Netanjahu. Zmínil i Mnichov 1938

18.02.2018 19:11 Aktualizováno Mnichov - V bavorské metropoli dnes končí bezpečnostní konference. Izraelský premiér Benjamin…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější ze Světa

reklama
reklama