Zvrácenost? Tento řezník vyrábí nápoje z masa

Berlín - Již téměř šest týdnů nabízí řezník Peter Klasse ze západu Německa nové nápoje z masa. Názory na jeho nabídku jsou protikladné. Jedni na jeho kuřecí nebo hovězí v lahvi říkají ne, v žádném případě, ale na druhé straně jsou zájemci, kterým tento nápad připadá skvělý, píše agentura DPA.

Přidejte svůj názor 2 komentáře

Peter Klasse

Na zájem o své zboží si Klasse nestěžuje. Denně stočí zhruba 1500 lahví a zboží jde na odbyt. Světlé, červené nebo tmavě hnědé nápoje je možné koupit v jeho obchodě, na internetu nebo prostřednictvím sítě distributorů. Od února chce zvýšit produkci na 3000 lahví denně. V nabídce jsou tři druhy nápojů - Butcher's Beef (řezníkovo hovězí), Beef Bombay (hovězí Bombaj) a Poulet Royal (královské kuře).

Jídlo k pití, které má trvanlivost jeden rok, je podle něj určeno pro lidi na cestách, jako jsou řemeslníci, řidiči nákladních aut nebo sportovci. Vhodné je i pro starší lidi, kteří již nemohou dobře kousat. Klasse je přesvědčený, že se svým výrobkem objevil díru na trhu.

Vstupte do diskuze (2)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

EU útočí: Pokud budou Češi poslušní, dostanou odměnu. A když ne?

25.05.2018 22:23 Aktualizováno Brusel - Evropská unie chce zkrotit Visegrádskou skupinu podle známého hesla rozděl a panuj, píše…

Sex bez písemného souhlasu je znásilnění, rozhodli poslanci. Nový zákon…

25.05.2018 22:23 Aktualizováno Vládní návrh zákona o výslovném souhlasu k pohlavnímu styku prošel. Většina poslanců mu dala…

Němci mají smůlu, jejich firmy už nezískají žádnou zakázku od Saúdské…

25.05.2018 20:41 Frankfurt - Saúdský korunní princ Muhammad bin Salmán, nespokojený s politikou Německa v oblasti…

Belgie zadržela dva muže napojené na teroristy

25.05.2018 20:12 Brusel - Belgická policie zadržela dva muže v rámci vyšetřování teroristických útoků spáchaných 13.…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější ze Světa

reklama
reklama