Turistku v oblíbené italské destinaci znásilnilo více než 10 mužů, vše si natočili a zveřejnili

Itálie patří k oblíbeným destinacím turistů z celé Evropy – včetně těch českých. Jenže právě jedno z tamních letovisek teď řeší obří skandál. Skupina mužů tu hromadně znásilnila britskou turistku. Video z činu navíc muži sdíleli na chatu aplikace WhatsApp.

Přidejte svůj názor 31 komentářů

Itálie

Policie podle britského deníku The Mirror potvrdila, že v souvislosti s útokem na padesátiletou ženu v italském Sorrentu zatkla pět mužů. Zároveň ale uvedla, že by do činu mohlo být zapleteno více než deset lidí.

Britskou turistku zdrogovalo a znásilnilo pět pracovníku zdejšího hotelu. Strašlivý útok si přitom muži nahráli na mobil, informovali vyšetřovatelé. Padesátiletá žena tvrdila, že byla sexuálně napadena v poslední den své dovolené v Itálii.

K incidentu podle zpráv došlo ve „známém hotelu" v turistickém turistickém letovisku Sorrento nedaleko Neapole v říjnu 2016.

V souvislosti s činem bylo zatčeni pět mužů, kteří byli identifikováni jako Antonino Miniero, Gennaro Davide Gargiulo, Fabio De Virgilio, Raffaele Regio a Francesco D'Antonio. Dva barmani podle deníku ženě a její dceři podávali nápoje s drogami. Pak zatáhli ženu k nedalekému bazénu, kde ji sexuálně napadli.

Později byla Britka odvedena do hotelové místnosti, kde čekalo až dvanáct mužů, kteří ji střídavě znásilňovali, uvedl italský server Repubblica. Video incidentu bylo sdíleno prostřednictvím aplikace WhatsApp ve skupině s názvem „Bad Habits" (Špatné zvyky), kde ho ostatní muži komentovali.

Policie dokázala identifikovat řadu podezřelých ze záznamu a spojila pachatele s trestným činem díky fotografickým materiálům získaným během vyšetřování a vzorkům DNA.

Vstupte do diskuze (31)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Obrat v katolickém Irsku? Výsledek potratového referenda vypadá slibně,…

26.05.2018 08:18 Dublin - Katolické Irsko směřuje k zrušení letitého zákazu interrupcí, jak vyplývá z prvních odhadů…

Německé policii se podařilo vypátrat kocoura, zaběhnutý byl 18 let

26.05.2018 07:48 Berlín - Německé policii se podařilo vrátit majiteli údajně 18 let zaběhnutého kocoura. Jeho pána,…

Muž chce vyvrátit existenci lochnesky pomocí testů DNA

26.05.2018 07:21 Wellington/Londýn - Novozélanďan chce pomocí testů DNA vyvrátit existenci lochneské příšery,…

EU útočí: Pokud budou Češi poslušní, dostanou odměnu. A když ne?

25.05.2018 22:23 Aktualizováno Brusel - Evropská unie chce zkrotit Visegrádskou skupinu podle známého hesla rozděl a panuj, píše…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější ze Světa

reklama
reklama