Učitelku vám unesli mimozemšťané, vystrašila ředitelka školy žáky

BURGESS HILL, Sussex - Ředitelka základní školy Diana Gossová oznámila žákům, že poblíž školy přistálo UFO a uneslo jejich učitelku. Gossová žáky vybídla, aby se okamžitě pustili do pátrání a našli "stopy po přistání". Policie hrabství Sussex pomohla zřídit věrohodné místa přistání UFO i stopy po únosu. Nechyběl ani hlídkující policejní konstábl a dobrovolný policejní pomocník. Někteří žáci prý byli pořádně vyděšeni.

Přidejte svůj názor

Falešný únos učitelky byl zinscenován jako podnět pro hodinu tvůrčího psaní. Učitelé chtěli žákům dát zajímavý námět na povídku.
Základní škola ale teď čelí obviněním, že vyděsila žáky. Žalobu chtějí podat rozzuření rodiče vystrašených žáků, kterým evidentně chyběl smysl pro humor.

"Bylo to až moc realistické a dramatické. Všechna ta policie, sirény, policejní zátarasy - dost to přehnali," tvrdí Linda Maynardová (34), jejíž osmiletá dcera Ashleigh školu navštěvuje.

"Dětem jsme během celého dopoledne opakovali, že jim nic nehrozí. Výsledkem našeho úsilí byla celá řada výborných, kreativních a podrobných esejů," kontrovala ředitelka Gossová.

Postavili se za ní i muži zákona. "Měli jsme za to, že se žáci skvěle baví. Nic nezákonného se neodehrálo."

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Teror v Manchesteru: Profesor analyzoval pozadí útoku a klade důležitou…

24.05.2017 00:01 Jak vyšetřovatelé pátrají po klíčových stopách manchesterského atentátu, jedna z nejdůležitějších…

Země EU schválily plán k potlačení nenávisti na internetu

23.05.2017 23:53 Aktualizováno Brusel - Zástupci členských zemí Evropské unie dnes v Bruselu schválili plán, který má přimět…

V Manchesteru útočil 22letý Salman Abedi, úřady jej znaly z dřívějška

23.05.2017 23:53 Aktualizováno Washington/Londýn – Atentátníkem, který v pondělí večer zaútočil v Manchesteru, byl 22letý Salman…

Policie evakuovala obchodní centrum v Manchestru

23.05.2017 23:53 Aktualizováno Manchester - Jen několik hodin po útoku v Manchesteru evakuovala policie nedaleké obchodní centrum…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější ze Světa

reklama
reklama