Učitelku vám unesli mimozemšťané, vystrašila ředitelka školy žáky

BURGESS HILL, Sussex - Ředitelka základní školy Diana Gossová oznámila žákům, že poblíž školy přistálo UFO a uneslo jejich učitelku. Gossová žáky vybídla, aby se okamžitě pustili do pátrání a našli "stopy po přistání". Policie hrabství Sussex pomohla zřídit věrohodné místa přistání UFO i stopy po únosu. Nechyběl ani hlídkující policejní konstábl a dobrovolný policejní pomocník. Někteří žáci prý byli pořádně vyděšeni.

Přidejte svůj názor

Falešný únos učitelky byl zinscenován jako podnět pro hodinu tvůrčího psaní. Učitelé chtěli žákům dát zajímavý námět na povídku.
Základní škola ale teď čelí obviněním, že vyděsila žáky. Žalobu chtějí podat rozzuření rodiče vystrašených žáků, kterým evidentně chyběl smysl pro humor.

"Bylo to až moc realistické a dramatické. Všechna ta policie, sirény, policejní zátarasy - dost to přehnali," tvrdí Linda Maynardová (34), jejíž osmiletá dcera Ashleigh školu navštěvuje.

"Dětem jsme během celého dopoledne opakovali, že jim nic nehrozí. Výsledkem našeho úsilí byla celá řada výborných, kreativních a podrobných esejů," kontrovala ředitelka Gossová.

Postavili se za ní i muži zákona. "Měli jsme za to, že se žáci skvěle baví. Nic nezákonného se neodehrálo."

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Útok v Salisbury odpovídá ruskému chování, míní Stoltenberg

19.03.2018 18:13 Brusel - Dosavadní reakce Ruské federace v souvislosti s nedávným použitím vojenské nervové látky k…

Uvalí EU sankce i na Schrödera? Prý zmutoval v Putinova propagandistu

19.03.2018 17:06 Aktualizováno Berlín/Kyjev - Ukrajinský ministr zahraničí Pavlo Klimkin se domnívá, že by EU měla vzhledem k…

Nová slovenská vláda? Ministrem vnitra má být syn Jožo Ráže

19.03.2018 16:15 Aktualizováno Bratislava - Robert Fico (Směr-SD) sice rezignoval na post premiéra SR, další velké změny ve vedení…

Merkelová souzní se Seehoferem: Hraniční kontroly mají pokračovat

19.03.2018 16:10 Berlín - Německá kancléřka Angela Merkelová (CDU) podporuje názor nového ministra vnitra Horsta…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější ze Světa

reklama
reklama