Vídeňské letiště od půlnoci přestane odbavovat klienty SkyEurope

VÍDEŇ - Vídeňské letiště přestane od půlnoci odbavovat klienty nízkonákladové letecké společnosti SkyEurope Airlines. Letiště ve Vídni to uvedlo v pátek ve své tiskové zprávě s tím, že aerolinky nezaplatily v určené lhůtě dluhy, které u provozovatele letiště měly.

Přidejte svůj názor

Letiště podle své zprávy zastaví odbavování klientů pouze při odletech. "Služby při příletu budou poskytovány i nadále," uvádí se v tiskové zprávě letiště.

Aerolinky se v pátek zřejmě ocitly ve vážných problémech. Zpravodajský server iDnes uvedl, že zaměstnanci firmy byli služebním e-mailem informování, že nedostanou včas červencovou výplatu a společnost je také poprosila i o souhlas s dalším zdržením.

Podle iDnesu zaměstnanci společnost nakonec podrželi a souhlasili se zpožděním výplat. Neměli totiž co ztratit, společnost by zřejmě vyhlásila bankrot.

"Uděláme všechno pro to, aby prohlášení vídeňského letiště mělo co nejmenší dopady na komfort našich klientů. To je zatím vše, co k tomu můžeme sdělit," reagoval pro Mediafax na zprávu o přerušení odbavovacích služeb ve Vídni mluvčí SkyEurope Tomáš Kika. K informacím týkajícím se zdržení výplat zaměstnanců se však odmítl vyjádřit s tím, že podle něj není fér komentovat vnitřní komunikaci v žádné soukromé společnosti.

Odpolední a večerní lety SkyEurope z pražského letiště byly odbavovány podle plánu.

Témata: skyeurope
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

V Rotterdamu našli dodávku s plynovými láhvemi, kvůli hrozbě teroru…

24.08.2017 04:06 Aktualizováno Rotterdam - Nizozemská policie zadržela dnes v přístavu v Rotterdamu řidiče dodávky se španělskou…

Postoj k uprchlickým kvótám nezměníme, vzkazují do Bruselu Polsko i…

23.08.2017 22:12 Aktualizováno Varšava/Budapešť- Polsko i Maďarsko dnes vzkázaly Evropské komisi, že ze svého odmítavého postoje…

Macron na jaře zřejmě zavítá do Prahy a podepíše plán spolupráce

23.08.2017 22:09 Salcburk - Příští rok na jaře do Prahy zřejmě přijede francouzský prezident Emmanuel Macron. Při…

Mladá Chorvatka se přiznala ke žhářství, požár založila z pomsty Srbům

23.08.2017 21:57 Záhřeb - Hasiči v Chorvatsku dál svádí boj s řadou požárů, které v posledních dnech ničí rozsáhlou…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější ze Světa

reklama
reklama