Vídeňské letiště od půlnoci přestane odbavovat klienty SkyEurope

VÍDEŇ - Vídeňské letiště přestane od půlnoci odbavovat klienty nízkonákladové letecké společnosti SkyEurope Airlines. Letiště ve Vídni to uvedlo v pátek ve své tiskové zprávě s tím, že aerolinky nezaplatily v určené lhůtě dluhy, které u provozovatele letiště měly.

Přidejte svůj názor

Letiště podle své zprávy zastaví odbavování klientů pouze při odletech. "Služby při příletu budou poskytovány i nadále," uvádí se v tiskové zprávě letiště.

Aerolinky se v pátek zřejmě ocitly ve vážných problémech. Zpravodajský server iDnes uvedl, že zaměstnanci firmy byli služebním e-mailem informování, že nedostanou včas červencovou výplatu a společnost je také poprosila i o souhlas s dalším zdržením.

Podle iDnesu zaměstnanci společnost nakonec podrželi a souhlasili se zpožděním výplat. Neměli totiž co ztratit, společnost by zřejmě vyhlásila bankrot.

"Uděláme všechno pro to, aby prohlášení vídeňského letiště mělo co nejmenší dopady na komfort našich klientů. To je zatím vše, co k tomu můžeme sdělit," reagoval pro Mediafax na zprávu o přerušení odbavovacích služeb ve Vídni mluvčí SkyEurope Tomáš Kika. K informacím týkajícím se zdržení výplat zaměstnanců se však odmítl vyjádřit s tím, že podle něj není fér komentovat vnitřní komunikaci v žádné soukromé společnosti.

Odpolední a večerní lety SkyEurope z pražského letiště byly odbavovány podle plánu.

Témata: skyeurope
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Bude to bolet! Analýza dopadů brexitu varuje EU před katastrofou

21.01.2018 00:01 NÁZOR - Jen kvůli tomu, že jde o klaunskou show, která téměř každý den nabízí nové epizody, nelze…

Uprchlici jsou v šoku: Evropu jsme si představovali úplně jinak. Tohle je…

20.01.2018 22:03 Aktualizováno Novináři amerického deníku The Washington Post (WP) se vydali do řeckého uprchlického tábora Moria.…

Rumunsko se opět bouří, tisíce lidí protestovaly proti reformě justice

20.01.2018 21:56 Bukurešť - Přes 10 tisíc lidí dnes v Rumunsku protestovalo proti novým zákonům, které schválil…

Nová kapitola migrační krize? Problémy se přesouvají do další evropské země

20.01.2018 21:14 Aktualizováno Madrid - Evropská agentura pro pohraniční a pobřežní stráž (Frontex) varuje, že počet přistěhovalců…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější ze Světa

reklama
reklama