Matku, která ubodala spící dcery, poslali Britové na 33 let za mříže

Stretham - Angličanka Rekha Kumari-Bakerová, která ubodala kuchyňským nožem své dvě spící dcery, byla v úterý odsouzena k doživotnímu trestu, propuštěna může být nejdříve za 33 let. O případu informuje britská stanice BBC.

Přidejte svůj názor

371

Královský soud v Cambridge ve svém verdiktu uvedl, že Kumari-Bakerovávraždila "úmyslně a krutě". Trest, který ji udělil je v moderní historii britského soudnictví nejdelší trest udělený ženě.

Jednačtyřicetiletá matka použila dva kuchyňské nože, které koupila dva dny předem. Šestnáctiletou Davinu před dvěma lety bodla sedmatřicetkrát a o tři roky mladší Jasmine uštědřila dvacet devět bodných ran.

K činu se přiznala, u soudu ale tvrdila, že byla nepříčetná. Porota jí neuvěřila a během půl hodiny se shodla, že žena spáchala úkladnou vraždu.

"Vaše obhajoba jednáním v afektu je chabá a neopodstatněná. Věděla jste dobře, co děláte a nebyla jste duševně nemocná," řekl ženě soudce Justice Bean.

Vražedkyně chtěla ublížit svému exmanželovi, otci dívek, protože jí nevyšel její nový vztah. "Chtěla jste se pomstít Davidu Bakerovi a zničit jeho štěstí, v jistém ohledu je ale váš motiv ale stále záhadný," uvedl soudce Bean.

Otec dívek své zdrcení vyjádřil v prohlášení čteném u soudu. "Vzala mi je tak brutálně. Žena, která byla jejich matkou... Pronásleduje mě hrůza událostí té noci a patrně to tak zůstane ještě dlouho." uvedl.

Témata: krimi
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

V Rotterdamu našli dodávku s plynovými láhvemi, kvůli hrozbě teroru…

24.08.2017 04:06 Aktualizováno Rotterdam - Nizozemská policie zadržela dnes v přístavu v Rotterdamu řidiče dodávky se španělskou…

Postoj k uprchlickým kvótám nezměníme, vzkazují do Bruselu Polsko i…

23.08.2017 22:12 Aktualizováno Varšava/Budapešť- Polsko i Maďarsko dnes vzkázaly Evropské komisi, že ze svého odmítavého postoje…

Macron na jaře zřejmě zavítá do Prahy a podepíše plán spolupráce

23.08.2017 22:09 Salcburk - Příští rok na jaře do Prahy zřejmě přijede francouzský prezident Emmanuel Macron. Při…

Mladá Chorvatka se přiznala ke žhářství, požár založila z pomsty Srbům

23.08.2017 21:57 Záhřeb - Hasiči v Chorvatsku dál svádí boj s řadou požárů, které v posledních dnech ničí rozsáhlou…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější ze Světa

reklama
reklama