Putin že umírá? Ať jim jazyk upadne, vzkázal Kreml americkému bulváru

Moskva - Mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov velmi úsečně zareagoval na informace amerického bulváru o údajné rakovině prezidenta Vladimira Putina. V reakci na tvrzení listu New York Post prohlásil, že se "nic neděje" a šiřitelé spekulací že se nedočkají. "Ať jim jazyk upadne," poznamenal Peskov.

Přidejte svůj názor 19 komentářů

Vladimir Putin

New York Post, který vychází v režii australského magnáta Ruperta Murdocha, dal Putinovi tři roky života. Deník tvrdí, že v Bělorusku a v Polsku se prý již měsíce objevují zprávy o tom, že ruský prezident trpí rakovinou míchy. Podle zdrojů amerického listu jde spíš o rakovinu slinivky břišní.

Psali jsme:  

Prezidenta prý léčí starý lékař z bývalého NDR, s nímž se Putin seznámil, když působil v Drážďanech jako agent sovětské tajné služby KGB. Lékař, kterému je 84 let, prý zkouší různé terapie, včetně "steroidové šokové léčby", která by vysvětlovala nynější prezidentovu odulou tvář.

Některé zdroje podle deníku New York Post tvrdí, že Putin má před sebou jen tři roky života a chce po sobě zanechat odkaz v podobě rozšíření ruského území, jako tomu bylo u cara Petra Velikého nebo u Stalina.

Počínající nádor slinivky břišní je většinou bez příznaků, v čemž spočívá také zhoubnost a zrádnost tohoto nádoru, vysvětluje Vitalion.cz. O něco později se nádor může vyznačovat zažloutnutím sliznic a kůže, po němž se s odstupem asi tří měsíců dostavuje bolest břicha, stavy nevolnosti a další neurčité obtíže.

Tyto příznaky svědčí pro lokální šíření nádoru do okolí, ale nemusí být ještě založeny metastázy. Pacienti také výrazně hubnou v důsledku špatného vstřebávání živin a tím poklesu energetického příjmu.

Až 80% karcinomů je diagnostikováno již v pokročilém stádiu, kdy pacienti mají metastázy v jiných orgánech, především v játrech, plicích, v peritoneu a retroperitoneu (břišní stěna a dutina).Vzácné jsou metastázy do nadledvinek.

Témata: Vladimír Putin | Rusko
Vstupte do diskuze (19)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Ruská tajná služba rozprášila buňku IS, atentátník se měl odpálit v kostele

15.12.2017 13:54 Petrohrad - Ruská tajná služba (FSB) zadržela v Petrohradu sedm členů teroristické organizace…

Ruský exministr Uljukajev si odpyká osm let. Po tvůrci obvinění zůstal…

15.12.2017 13:07 Moskva - Ruský exministr hospodářství Alexej Uljukajev dostal osm let za přijetí úplatku ve výši…

Rusové budou volit prezidenta 18. března. Putin má patrně vítězství v kapse

15.12.2017 10:27 Aktualizováno Moskva - První kolo prezidentských voleb v Rusku se uskuteční v neděli 18. března, případné druhé…

Ruská televize se omluvila muslimským Ingušům, hrozili útokem na studio

15.12.2017 07:49 Moskva - Pracovníci ruské televize TNT se omluvili "velikému ingušskému národu" za komediální pořad…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější ze Světa

reklama
reklama