Rodiče znásilňovali svoji dvanáctiletou dceru. Jejich vysvětlení Rusko šokovalo

Moskva - Hrůzného činu se dopustil jeden manželský pár z Ruska. Ten opakovaně znásilňoval svoji dvanáctiletou dceru. Jak muži, tak ženě hrozí až 20 let vězení. Sami se však obhajují slovy, že je "lepší, aby to udělali oni, než nějaký maniak". Informaci o podivném páru přinesl britský deník Daily Mail.

Přidejte svůj názor 6 komentářů

Děti

Manželský pár čelí v Rusku obžalobě poté, co byl obviněn ze sexuálního zneužívání své dvanáctileté dcery. "Je lepši, když to uděláme my, než nějaký šílenec," obhajovala se matka před policií.

Právníci oznámili, že oba čtyřiatřicetiletí manželé byli obviněni z pedofilie, jelikož se jejich dítě stalo "sexuálním otrokem". Nyní jsou ve vazbě v ruském Volgogradu (dříve Stalingradu) a pokud budou odsouzeni, hrozí jim až 20 let ve vězení.

Dvanáctiletá dívka měla být podle obžaloby obětí sexuálního obtěžování od prosince 2016 do března 2017. Otec je obviněn ze znásilnění, které prováděl podle žalobců každý druhý den. Již před samotným obviněním bylo dítě rodičům odebráno z péče, podle informací deník oba obvinění svoji dceru už nikdy neuvidí.

O dívku se nyní stará náhradní péče. Matka policii oznámila, že byla sama jako třináctiletá znásilňovaná. Prohlásila, že "jí chtěli oba poskytnout průpravu na dospělý život".

Strašlivé utrpení dívky vyplulo na povrch poté, co podstoupila vyšetření "týkající se problémů s jejími měsíčními cykly". Lékaři při něm zjistili, "že už není panna". Právě po této události řekla dívka vyšetřovatelům, co se jí dělo.

Pár se následně k sexuálnímu zneužívání přiznal. Podle zpráv obžaloby rodiče věřili, že "bude lepší, když o panenství přijde s otcem, s nímž se následně bude učit detaily o sexuálním životě".

O útocích, ke kterým docházelo jednou za dva dny, nic nevěděli ani prarodiče dívky, i když žili ve stejném domě jako ona, doplňuje zpráva.

Vstupte do diskuze (6)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Putin si rýpl do Britů: Bojové látky? Skripalová vypadá dobře

25.05.2018 20:59 Aktualizováno Petrohrad - Ruský prezident Vladimir Putin dnes opět zpochybnil britskou verzi o tom, že bývalého…

Konec jedné éry: Putin už nebude kandidovat na prezidenta

25.05.2018 19:46 Petrohrad - Ruský prezident Vladimir Putin dnes dal najevo, že za šest let nemíní kandidovat…

Rusko pod tlakem: Propusťte Sencova, žádají filmaři

25.05.2018 18:51 Berlín - Evropští filmaři žádají okamžité propuštění ukrajinského režiséra Oleha Sencova, který byl…

Čemu všemu věří v Rusku? Země je placatá, HIV neexistuje, lidé nebyli na…

25.05.2018 17:05 Aktualizováno Moskva - Konspirační teorie, hoaxy, fake news nebo také lži. Takto jsou souhrnně označovány zprávy,…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější ze Světa

reklama
reklama