Putin jednal s Trumpem o KLDR. Kreml podrobnosti telefonátu tají

Moskva - Pondělní telefonát Vladimira Putina s Donaldem Trumpem byl podle Kremlu konstruktivní a týkal se i Severní Koreje. Mluvčí Dmitrij Peskov dnes také řekl, že Putin je nachlazen, jeho stav ale není vážný a prezident pokračuje v práci.

Přidejte svůj názor 4 komentáře

Vladimir Putin, ruský prezident

O telefonickém rozhovoru s Trumpem hovořil Putin už při pondělní schůzce s předsedou palestinské samosprávy Mahmúdem Abbásem v Moskvě. Prezidenti hovořili o urovnání izraelsko-palestinského konfliktu a Trump během rozhovoru vyjádřil Putinovi soustrast v souvislosti s leteckou katastrofou u Moskvy, kde se zřítilo letadlo An-148 a zahynulo všech 71 osob na palubě.

Americký prezident Rusku nabídl pomoc při vyšetřování katastrofy, za což Putin poděkoval. "Dotkli se i tématu Severní Koreje, ale nešlo o hlubší výměnu názorů," prohlásil Peskov a odmítl novinářům sdělit podrobnosti.

Potvrdil dnešní informace některých ruských médií, že ruský prezident je nachlazen. Už při pondělním rozhovoru s Abbásem to bylo údajně znát na hlasu. "O žádné závažné onemocnění nejde, pokračuje v práci. Jeho program dál běží, i když s ohledem na nachlazení," citovala Peskova agentura TASS.

Vstupte do diskuze (4)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Putinovi zbývá rok, dva? Muž z Kremlu otevřeně promluvil

23.02.2018 00:01 NÁZOR - Koncem roku 2016 vše jen ne zapomenutý Alexej Navalnyj oznámil svou prezidentskou…

Zakázat mužskou obřízku? Muslimové a Židé se bouří. Hovoří o stěhování do…

22.02.2018 23:02 Aktualizováno Reykjavík – Islandský parlament se právě zabývá otázkou, jestli zakázat mužskou obřízku. Pokud by…

Srbský voják hodil granát na ambasádu USA v Podgorici, pak se odpálil

22.02.2018 16:44 Aktualizováno Podgorica - Bývalý srbský voják v noci na dnešek v černohorské metropoli hodil výbušninu na budovu…

Saakašvili nesmí tři roky na Ukrajinu, rozhodla pohraniční stráž

22.02.2018 07:54 Kyjev - Ukrajinská pohraniční služba zakázala Michailu Saakašvilimu vstup do země do roku 2021.…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější ze Světa

reklama
reklama