Během letu do Prahy zemřel mladý cestující

Londýn - Letadlo britské společnosti Jet2 na trase z Leedsu do Prahy muselo nouzově přistát poté, co na jeho palubě během letu zemřel cestující. Informuje o tom v úterý server listu Telegraph & Argus.

Diskuse: 0

Během letu do Prahy zemřel mladý cestující - anotační foto
reklama

Událost se stala v pátek večer. Boeing 737-300 odstartoval z mezinárodního letiště v Leedsu na severu Anglie. Během letu začal mít dvaadvacetiletý cestující potíže s dýcháním. V té době bylo letadlo nad Německem a pilot nouzově přistál v Düsseldorfu.

Pasažér ale zemřel ještě před přistáním. "Můžeme potvrdit, že na palubě letu z Leedsu do Prahy skonal cestující. Jeho rodině posíláme naši soustrast," řekl mluvčí Jet2.

Další podrobnosti německé úřady nebo společnost Jet2 nesdělily. Deník Telegraph & Argus uvedl, že muž pravděpodobně pocházel z Anglie.

Letadlo pak pokračovalo v letu. Do Prahy dorazilo s asi šestihodinovým zpožděním.

Server The Avion Herald v pondělí napsal, že cestující začal mít potíže asi 70 kilometrů severozápadně od Düsseldorfu. Letadlo na zem dosedlo během patnácti minut. Po přistání byl ale cestující prohlášen za mrtvého. Údajně se udusil vlastními zvratky.

The Avion Herald také cituje dva z cestujících z boeingu. Jeden z nich, který je označován jako Dan, patřil k doprovodu mladíka. Podle něj jeho přítel pravděpodobně zemřel na astmatický záchvat. Druhý zdroj řekl, že posádka se chovala profesionálně a že mladík skonal klidně.

reklama
Klíčová slova: letectví

Diskuse

Během letu do Prahy zemřel mladý cestující

  •  

Počet příspěvků: , Buďte první!

Přidejte vlastní názor…

Související:

Hlavní zprávy

Rozpad Ukrajiny? Aktivisté vyhlásili Oděskou lidovou republiku - anotační foto

Rozpad Ukrajiny? Aktivisté vyhlásili Oděskou lidovou republiku

16.04.2014 12:59 Oděsa - Ukrajinské hnutí Antimajdan v Oděse dnes vyhlásilo v oblasti kolem tohoto jihoukrajinského města...

Z Bostonského maratonu policisté evakuovali stovky lidí - anotační foto

Z Bostonského maratonu policisté evakuovali stovky lidí

16.04.2014 12:47 Aktualizováno Boston - Policie v Bostonu evakuovala v úterý večer stovky lidí kvůli nálezu dvou podezřelých batohů nedaleko...

Desítky tisíc Rusů žádají, aby je USA potrestaly sankcemi

16.04.2014 12:33 Aktualizováno Moskva - Více než 55.000 Rusů se podepsalo pod petici požadující, aby Spojené státy každého signatáře...

Na východě Ukrajiny zřejmě operují ruské jednotky, do Slavjansku vjely...

16.04.2014 12:01 Aktualizováno Kyjev - Ve městech Slavjansk a Kramatorsk na východě Ukrajiny se podle vicepremiéra Vitalija Jarema pohybují...

Sdílejte článek na sociálních sítích »»»

reklama
reklama

Právě se děje

reklama

Další zprávy

Aktuálně na BLESK.CZ

Anketa

Jste pro zavedení EURA v ČR?

Hlasovalo 23348 čtenářů [výsledky anket]

Nejčtenější ze Světa

reklama
reklama