Během letu do Prahy zemřel mladý cestující

Londýn - Letadlo britské společnosti Jet2 na trase z Leedsu do Prahy muselo nouzově přistát poté, co na jeho palubě během letu zemřel cestující. Informuje o tom v úterý server listu Telegraph & Argus.

Diskuse: 0

Během letu do Prahy zemřel mladý cestující - anotační foto
reklama

Událost se stala v pátek večer. Boeing 737-300 odstartoval z mezinárodního letiště v Leedsu na severu Anglie. Během letu začal mít dvaadvacetiletý cestující potíže s dýcháním. V té době bylo letadlo nad Německem a pilot nouzově přistál v Düsseldorfu.

Pasažér ale zemřel ještě před přistáním. "Můžeme potvrdit, že na palubě letu z Leedsu do Prahy skonal cestující. Jeho rodině posíláme naši soustrast," řekl mluvčí Jet2.

Další podrobnosti německé úřady nebo společnost Jet2 nesdělily. Deník Telegraph & Argus uvedl, že muž pravděpodobně pocházel z Anglie.

Letadlo pak pokračovalo v letu. Do Prahy dorazilo s asi šestihodinovým zpožděním.

Server The Avion Herald v pondělí napsal, že cestující začal mít potíže asi 70 kilometrů severozápadně od Düsseldorfu. Letadlo na zem dosedlo během patnácti minut. Po přistání byl ale cestující prohlášen za mrtvého. Údajně se udusil vlastními zvratky.

The Avion Herald také cituje dva z cestujících z boeingu. Jeden z nich, který je označován jako Dan, patřil k doprovodu mladíka. Podle něj jeho přítel pravděpodobně zemřel na astmatický záchvat. Druhý zdroj řekl, že posádka se chovala profesionálně a že mladík skonal klidně.

reklama
Klíčová slova: letectví

Diskuse

Během letu do Prahy zemřel mladý cestující

  •  

Počet příspěvků: , Buďte první!

Přidejte vlastní názor…

Související:

Hlavní zprávy

Další střet Rusko-USA: Washington kritizuje zákon proti "nežádoucím"...

24.05.2015 10:37 Aktualizováno Washington - Rusko ve středu přijalo zákon, podle kterého mohou úřady postavit "nežádoucí" nevládní...

Irsko oslavuje sňatky gayů, církev zpytuje svědomí: Musíme se probudit do reality - anotační foto

Irsko oslavuje sňatky gayů, církev zpytuje svědomí: Musíme se probudit do...

24.05.2015 10:21 Dublin - Irové v pátečním referendu odsouhlasili sňatky homosexuálů, což znamená porážku církve v tradičně...

Taliban vzal útokem policejní stanoviště, nejméně deset mrtvých - anotační foto

Taliban vzal útokem policejní stanoviště, nejméně deset mrtvých

24.05.2015 09:23 Kábul - Radikální hnutí Taliban pokračuje v jarní ofenzivě. Při koordinovaných útocích na jihu Afghánistánu...

Policista rozstřílel černošský pár, je nevinen. Cleveland po rozsudku vře

24.05.2015 09:09 Washington - Bouři nevole vyvolal v americkém Clevelandu sobotní verdikt soudu. Policista, který v roce 2012...

Sdílejte článek na sociálních sítích »»»

reklama

Zprávy odjinud

Právě se děje

reklama

Další zprávy

reklama

Anketa

Souhlasíte se zákazem předjíždění pro kamiony?

Hlasovalo 5275 čtenářů [výsledky anket]

Nejčtenější ze Světa

reklama
reklama