Během letu do Prahy zemřel mladý cestující

Londýn - Letadlo britské společnosti Jet2 na trase z Leedsu do Prahy muselo nouzově přistát poté, co na jeho palubě během letu zemřel cestující. Informuje o tom v úterý server listu Telegraph & Argus.

Diskuse: 0

Během letu do Prahy zemřel mladý cestující - anotační foto
reklama

Událost se stala v pátek večer. Boeing 737-300 odstartoval z mezinárodního letiště v Leedsu na severu Anglie. Během letu začal mít dvaadvacetiletý cestující potíže s dýcháním. V té době bylo letadlo nad Německem a pilot nouzově přistál v Düsseldorfu.

Pasažér ale zemřel ještě před přistáním. "Můžeme potvrdit, že na palubě letu z Leedsu do Prahy skonal cestující. Jeho rodině posíláme naši soustrast," řekl mluvčí Jet2.

Další podrobnosti německé úřady nebo společnost Jet2 nesdělily. Deník Telegraph & Argus uvedl, že muž pravděpodobně pocházel z Anglie.

Letadlo pak pokračovalo v letu. Do Prahy dorazilo s asi šestihodinovým zpožděním.

Server The Avion Herald v pondělí napsal, že cestující začal mít potíže asi 70 kilometrů severozápadně od Düsseldorfu. Letadlo na zem dosedlo během patnácti minut. Po přistání byl ale cestující prohlášen za mrtvého. Údajně se udusil vlastními zvratky.

The Avion Herald také cituje dva z cestujících z boeingu. Jeden z nich, který je označován jako Dan, patřil k doprovodu mladíka. Podle něj jeho přítel pravděpodobně zemřel na astmatický záchvat. Druhý zdroj řekl, že posádka se chovala profesionálně a že mladík skonal klidně.

reklama
Klíčová slova: letectví

Diskuse

Během letu do Prahy zemřel mladý cestující

  •  

Počet příspěvků: , Buďte první!

Přidejte vlastní názor…

Související:

Hlavní zprávy

Babišova bratra čeká soud a hrozí mu vězení. Dluží jeden milion - anotační foto

Babišova bratra čeká soud a hrozí mu vězení. Dluží jeden milion

04.08.2015 11:34 Aktualizováno Bratislava - Mladší bratr vicepremiéra Andreje Babiše čelí na Slovensku obžalobě v souvislosti s údajným...

Nezabrzděné auto s malým chlapečkem sjelo do přehrady. Lukášek (2,5) se utopil

04.08.2015 11:31 Aktualizováno Gelnica - K obrovské tragédii došlo v neděli večer na východním Slovensku. Nezabrzděné auto tam sjelo do...

Další těžká noc v Calais: Stovky migrantů dál útočí na tunel - anotační foto

Další těžká noc v Calais: Stovky migrantů dál útočí na tunel

04.08.2015 11:12 Calais (Francie) - Francie opět zažila krušnou noc. Na 600 dalších pokusů proniknout do Británie tunelem pod...

S běženci jednáte nehumánně. Z USA zní tvrdá kritika evropské imigrační...

04.08.2015 10:58 "Evropské selhání imigrační politiky si žádá nové oběti. A tentokrát, namísto toho, aby se utopili, když...

Sdílejte článek na sociálních sítích »»»

reklama

Zprávy odjinud

Právě se děje

reklama

Další zprávy

reklama

Anketa

Souhlasíte s pomocí imigrantům?

Hlasovalo 9076 čtenářů [výsledky anket]

Nejčtenější ze Světa

reklama
reklama