Během letu do Prahy zemřel mladý cestující

Londýn - Letadlo britské společnosti Jet2 na trase z Leedsu do Prahy muselo nouzově přistát poté, co na jeho palubě během letu zemřel cestující. Informuje o tom v úterý server listu Telegraph & Argus.

Diskuse: 0

Během letu do Prahy zemřel mladý cestující - anotační foto
reklama

Událost se stala v pátek večer. Boeing 737-300 odstartoval z mezinárodního letiště v Leedsu na severu Anglie. Během letu začal mít dvaadvacetiletý cestující potíže s dýcháním. V té době bylo letadlo nad Německem a pilot nouzově přistál v Düsseldorfu.

Pasažér ale zemřel ještě před přistáním. "Můžeme potvrdit, že na palubě letu z Leedsu do Prahy skonal cestující. Jeho rodině posíláme naši soustrast," řekl mluvčí Jet2.

Další podrobnosti německé úřady nebo společnost Jet2 nesdělily. Deník Telegraph & Argus uvedl, že muž pravděpodobně pocházel z Anglie.

Letadlo pak pokračovalo v letu. Do Prahy dorazilo s asi šestihodinovým zpožděním.

Server The Avion Herald v pondělí napsal, že cestující začal mít potíže asi 70 kilometrů severozápadně od Düsseldorfu. Letadlo na zem dosedlo během patnácti minut. Po přistání byl ale cestující prohlášen za mrtvého. Údajně se udusil vlastními zvratky.

The Avion Herald také cituje dva z cestujících z boeingu. Jeden z nich, který je označován jako Dan, patřil k doprovodu mladíka. Podle něj jeho přítel pravděpodobně zemřel na astmatický záchvat. Druhý zdroj řekl, že posádka se chovala profesionálně a že mladík skonal klidně.

reklama
Klíčová slova: letectví

Diskuse

Během letu do Prahy zemřel mladý cestující

  •  

Počet příspěvků: , Buďte první!

Přidejte vlastní názor…

Související:

Hlavní zprávy

Smrtící účinky soli potvrzeny. Kolik jí spotřebujete vy?

22.08.2014 13:25 Aktualizováno Řím - Potvrzeno, sůl zabíjí. Průměrná spotřeba soli na naší planetě je téměř dvojnásobkem toho, co doporučuje...

Vědci hlásí unikátní objev ve vesmíru - anotační foto

Vědci hlásí unikátní objev ve vesmíru

22.08.2014 13:25 Aktualizováno Austin - Astronomové zřejmě objevili pozůstatky jedné z nejstarších hvězd ve vesmíru. Teoretické modelové...

"Putinův konvoj" vjel na území Ukrajiny, Kyjev mluví o přímé invazi...

22.08.2014 13:17 Aktualizováno Kyjev - Moskvě došla trpělivost a začala jednat. Kamiony z ruského humanitárního konvoje se dnes posunuly na...

V Iráku se schyluje k velké bitvě, Kurdové chtějí dobýt dvě města - anotační foto

V Iráku se schyluje k velké bitvě, Kurdové chtějí dobýt dvě města

22.08.2014 13:11 Bagdád - V Iráku se schyluje k velké bitvě. Kurdské jednotky se začaly přibližovat k městu Džalavlá asi 115...

Sdílejte článek na sociálních sítích »»»

reklama
reklama

Právě se děje

reklama

Další zprávy

Aktuálně na BLESK.CZ

Anketa

Jste pro zákaz kouření v restauracích?

Hlasovalo 2594 čtenářů [výsledky anket]

Nejčtenější ze Světa

reklama
reklama