Během letu do Prahy zemřel mladý cestující

Londýn - Letadlo britské společnosti Jet2 na trase z Leedsu do Prahy muselo nouzově přistát poté, co na jeho palubě během letu zemřel cestující. Informuje o tom v úterý server listu Telegraph & Argus.

Diskuse: 0

Během letu do Prahy zemřel mladý cestující - anotační foto
reklama

Událost se stala v pátek večer. Boeing 737-300 odstartoval z mezinárodního letiště v Leedsu na severu Anglie. Během letu začal mít dvaadvacetiletý cestující potíže s dýcháním. V té době bylo letadlo nad Německem a pilot nouzově přistál v Düsseldorfu.

Pasažér ale zemřel ještě před přistáním. "Můžeme potvrdit, že na palubě letu z Leedsu do Prahy skonal cestující. Jeho rodině posíláme naši soustrast," řekl mluvčí Jet2.

Další podrobnosti německé úřady nebo společnost Jet2 nesdělily. Deník Telegraph & Argus uvedl, že muž pravděpodobně pocházel z Anglie.

Letadlo pak pokračovalo v letu. Do Prahy dorazilo s asi šestihodinovým zpožděním.

Server The Avion Herald v pondělí napsal, že cestující začal mít potíže asi 70 kilometrů severozápadně od Düsseldorfu. Letadlo na zem dosedlo během patnácti minut. Po přistání byl ale cestující prohlášen za mrtvého. Údajně se udusil vlastními zvratky.

The Avion Herald také cituje dva z cestujících z boeingu. Jeden z nich, který je označován jako Dan, patřil k doprovodu mladíka. Podle něj jeho přítel pravděpodobně zemřel na astmatický záchvat. Druhý zdroj řekl, že posádka se chovala profesionálně a že mladík skonal klidně.

reklama
Klíčová slova: letectví

Diskuse

Během letu do Prahy zemřel mladý cestující

  •  

Počet příspěvků: , Buďte první!

Přidejte vlastní názor…

Související:

Hlavní zprávy

Stínejte lidem na Západě hlavy, vyzval chalífát své stoupence - anotační foto

Stínejte lidem na Západě hlavy, vyzval chalífát své stoupence

22.09.2014 11:57 Bagdád - Ozbrojenci z hnutí Islámský stát (IS) vyzvali své stoupence, aby útočili na občany Spojených států,...

Ministr obrany udeřil. Za Islámský stát může Obama

22.09.2014 11:39 Aktualizováno Washington - Za vzestup brutálního hnutí Islámský stát může částečně americký prezident Barack Obama. Tvrdí...

Proč Rusové slepě věří konspiracím? Kreml má svůj plán, varuje odborník

22.09.2014 11:31 Aktualizováno "Byl let MH17 sestřelený v červenci v Doněcké oblasti ve skutečnosti letem MH370, který zmizel v březnu...

Lidstvu zbývá 30 let? Pak nastane klimatická pohroma, varují vědci

22.09.2014 11:21 Aktualizováno Peking - Čína poprvé předehnala v množství vypouštěných uhlíkových emisí v přepočtu na obyvatele Evropskou...

Sdílejte článek na sociálních sítích »»»

reklama
reklama

Právě se děje

reklama

Další zprávy

Aktuálně na BLESK.CZ

Anketa

Jste pro zákaz kouření v restauracích?

Hlasovalo 11311 čtenářů [výsledky anket]

Nejčtenější ze Světa

reklama
reklama