Během letu do Prahy zemřel mladý cestující

Londýn - Letadlo britské společnosti Jet2 na trase z Leedsu do Prahy muselo nouzově přistát poté, co na jeho palubě během letu zemřel cestující. Informuje o tom v úterý server listu Telegraph & Argus.

Diskuse: 0

Během letu do Prahy zemřel mladý cestující - anotační foto
reklama

Událost se stala v pátek večer. Boeing 737-300 odstartoval z mezinárodního letiště v Leedsu na severu Anglie. Během letu začal mít dvaadvacetiletý cestující potíže s dýcháním. V té době bylo letadlo nad Německem a pilot nouzově přistál v Düsseldorfu.

Pasažér ale zemřel ještě před přistáním. "Můžeme potvrdit, že na palubě letu z Leedsu do Prahy skonal cestující. Jeho rodině posíláme naši soustrast," řekl mluvčí Jet2.

Další podrobnosti německé úřady nebo společnost Jet2 nesdělily. Deník Telegraph & Argus uvedl, že muž pravděpodobně pocházel z Anglie.

Letadlo pak pokračovalo v letu. Do Prahy dorazilo s asi šestihodinovým zpožděním.

Server The Avion Herald v pondělí napsal, že cestující začal mít potíže asi 70 kilometrů severozápadně od Düsseldorfu. Letadlo na zem dosedlo během patnácti minut. Po přistání byl ale cestující prohlášen za mrtvého. Údajně se udusil vlastními zvratky.

The Avion Herald také cituje dva z cestujících z boeingu. Jeden z nich, který je označován jako Dan, patřil k doprovodu mladíka. Podle něj jeho přítel pravděpodobně zemřel na astmatický záchvat. Druhý zdroj řekl, že posádka se chovala profesionálně a že mladík skonal klidně.

reklama
Klíčová slova: letectví

Diskuse

Během letu do Prahy zemřel mladý cestující

  •  

Počet příspěvků: , Buďte první!

Přidejte vlastní názor…

Související:

Hlavní zprávy

Znepokojující předpověď: Jak změna klimatu ovlivní naše životy? - anotační foto

Znepokojující předpověď: Jak změna klimatu ovlivní naše životy?

01.09.2015 18:02 Paříž – Čím je hrozba globálního oteplování akutnější, tím více je na místě položit si následující otázku:...

Ze Sýrie do Německa: Takhle probíhá cesta uprchlíků

01.09.2015 17:57 Aktualizováno Washington - Cesta ze Sýrie do Evropy, kterou v současnosti podstupuje čím dál tím více uprchlíků, je nejen...

Pro svůj sen se vzdal domova. Baseballista přespává u stadionu - anotační foto

Pro svůj sen se vzdal domova. Baseballista přespává u stadionu

01.09.2015 17:54 Los Angeles - Baseballistovi Loahu Linaresovi odhodlání rozhodně nechybí. Kubánský hráč touží po angažmá v...

Proč Evropa v otázce migrace selhává? Zde je pět zásadních důvodů

01.09.2015 17:26 Aktualizováno Brusel - V červenci se počet běženců na hranicích EU více než ztrojnásobil na 107.500 ve srovnání se stejným...

Sdílejte článek na sociálních sítích »»»

reklama

Zprávy odjinud

Právě se děje

reklama

Další zprávy

reklama

Anketa

Souhlasíte s pomocí imigrantům?

Hlasovalo 20780 čtenářů [výsledky anket]

Nejčtenější ze Světa

reklama
reklama