Touha po větším penisu ho stála život. Muž zemřel při plastické operaci

Stockholm - Zdravý muž v nejlepším věku zemřel při operaci, která mu měla přinést větší penis. I přes to, že netrpěl prakticky žádnou nemocí, z ničeho nic utrpěl zástavu srdce a do dvou hodin byl mrtvý.

Přidejte svůj názor 4 komentáře

Muž chtěl větší penis, místo toho zemřel

Úplně zdravý třicetiletý muž ze Stockholmu zemřel kvůli plastické chirurgii. Přál si zvětšení a prodloužení penisu a to ho stálo život. Vyšetření před operací přitom kromě mírného astmatu neukázalo žádnou nemoc naznačující komplikace.

Procedura obvykle probíhá tak, že doktoři vyjmou nechtěné tukové buňky například z oblasti břicha a použijí je pro zvětšení penisu. Prodloužení bylo úspěšně dokončeno. Když začalo zvětšování (při kterém jsou tukové buňky vstřikovány do penisu), tep pacienta začal šílet, spadl mu krevní tlak a obsah kyslíku v krvi.

Po půl hodině se dostavil infarkt. I přes veškeré snahy přítomných lékařů muž o dvě hodiny později zemřel. „Je to první popsaný případy, kdy zdánlivě jednoduchá a bezpečná procedura zvětšení penisu způsobila smrt mladého a zdravého muže,“ uvádí studie v časopisu, který se zabývá forenzními vědami (Journal of Forensic Sciences).

Forenzní tým usoudil, že za smrtí muže stála plicní embolie (vmetení krevních sraženin do plicních cév a jejich uzávěr - pozn. red.). Při operaci se uvolnil tuk a skrz narušené cévy cestoval až do plic.

Každý rok je prováděno více než 8000 operací na zvětšení penisu. Podle mezinárodních statistik je tento typ operace čím dál tím populárnější. Popsaný případ je první smrtí, ale často dochází k nebezpečnému poškození kůže a močové trubice.

„Je to naprosto zbytečná procedura, která nikdy nefunguje a akorát muže zmrzačí. Může vás zabít,“ tvrdí urolog Tobias Kohler z Mayo Clinic v Rochesteru. „Tohle je možná nejhorší případ, ale těžkých následků bývá mnoho, i permanentní porucha erekce.“

Pokud už o operaci uvažujete, doporučují se dvě procedury, které si muž poručil (prodloužení a zvětšení), rozdělit spíše do řádů týdnů, než hodin. Pokud jsou provedené zároveň, hrozba komplikací se výrazně zvyšuje.

Vstupte do diskuze (4)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Trump se snaží cosi ututlat? Analytička promluvila o Putinovi, CIA a…

21.08.2018 00:01 NÁZOR – Ruský prezident Vladimir Putin vnímá rozhodnutí svého amerického protějšku Donalda Trumpa…

Ruský server: Pražské jaro mělo likvidovat ČSSR dle scénáře USA

20.08.2018 23:03 Aktualizováno Moskva - Ruský internetový magazín Svobodnaja pressa dnes napsal, že sovětská vojska v…

Může se to stát každému: Muže olíznul jeho vlastní pes, lékaři mu museli…

20.08.2018 23:03 Aktualizováno Madison - Otřesným zážitkem si prošel sedmačtyřicetiletý Greg Mauteufel z amerického Wisconsinu.…

Lékaři odebrali chlapci část mozku. Tomu, co se stalo pak, dodnes nikdo…

20.08.2018 23:03 Aktualizováno Pittsburgh - Američtí lékaři se rozhodli pro neobvyklý zákrok. Malému chlapci, který trpěl častými…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama