Měli svatbu plnou nadávek. Maledivy se za oddávajícího omluvily

Male - Vláda Malediv se omluvila evropskému páru, kterému během svatebního obřadu nadával oddávající, informovala v sobotu agentura AFP. Zamilovaná dvojice přitom vůbec netušila, že ceremonii prokládá urážkami.

Přidejte svůj názor

371

Maledivský velvyslanec v Ženevě tlumočil dvojici jménem ostrovního státu "hlubokou a upřímnou omluvu".

"Velvyslanec Iruthisham Adam z maledivské ambasády v Ženevě osobně telefonoval páru, který si přál zůstat v anonymitě, a předal mu od vlády hlubokou a upřímnou omluvu," uvedlo Male v oficiálním prohlášení.

Podle dřívějších zpráv šlo o Švýcary, ale AFP později napsala, že pár byl z Francie. Na Maledivách si chtěli obnovit manželský slib. Místo toho si vyslechli, že jsou "svině", a děti, které rodí, jsou "bastardi".

Maledivská vláda se bojí, že incident natočený na video, které se dostalo na internet, může silně poškodit turistický ruch, na němž je ekonomika Malediv závislá.

Místní ministerstvo zahraničí se tak horečně snaží zahladit škody způsobené videem, které na populárním portálu YouTube shlédly již stovky tisíc uživatelů. Maledivská diplomacie chce rozeslat evropským ministerstvům zahraničí dopisy s vyjádřením "hluboké lítosti" nad incidentem.

Témata: maledivy | svatba
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Ničivé záplavy na jihu Indie mají už 164 obětí, lidé prchají na střechy…

17.08.2018 10:45 Dillí - Katastrofální záplavy a sesuvy půdy na jihu Indie si vyžádaly již 164 mrtvých. O své domovy…

Jih Indie dál pustoší monzuny. Srovka mrtvých, 150 tisíc lidí bez domova

16.08.2018 20:45 Aktualizováno Dillí - Při záplavách a sesuvech půdy na jihu Indie způsobených monzunovými dešti zahynulo už více…

KLDR chce opravdu nastolit světový mír? Diktátor Kim stojí před těžkou…

16.08.2018 18:17 Aktualizováno Když se podíváme do historie, tak zjistíme, že téměř veškerá jednání mezi americkou diplomacií a…

Studenty v Kábulu dal povraždit Islámský stát, 34 mrtvých. Je hlášen další…

16.08.2018 12:18 Aktualizováno Kábul - Středeční sebevražedný atentát v Kábulu si vyžádala 34 mrtvých a 54 zraněných, Původně se…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější ze Světa

reklama
reklama