Mladík unesl dívku (8) ze svatby, pak ji znásilnil a umlátil cihlou. V krvavé košili pak dál slavil

Indii zasáhla informace o dalším krvavém zločinu. Jedenáctiletá dívka byla znásilněna a zavražděna poté, co ji násilník odvlekl ze svatby. Podezřelým je přítel ženicha (24), který se po činu podle vyšetřovatelů na svatbu vrátil a dál oslavoval, přestože byl od krve.

Přidejte svůj názor 27 komentářů

Indie

O brutálním případu informoval deník The Times of India. Podle něj byla jedenáctiletá dívka znásilněna a umlácena cihlou přímo ve chvíli, kdy se svatebčané veselili. Podezřelý Uttam Sahu podle očitých svědků po dívce už před činem „pokukoval“.

Údajně jí slíbil studený nápoj a následně ji odlákal na opuštěné místo ležící asi 1,5 kilometru od místa, kde se odehrávala svatba. Tam ji znásilnil, ubil cihlou a nechal polonahou ležet na zemi, uvádí policie.

Vyšetřovatelé uvedli, že se ani neobtěžoval zakrývat své stopy, vrátil se na svatbu a následný večírek, jako by se nic nestalo - přestože měl na košili krev. „Zanechal její tělo téměř odhalené a vrátil se na svatbu. Neměl ani tušení, že má košili skvrnu od krve,“ uvedla policie.

Rodina dívky ji údajně začala hledat poté, co se útočník vrátil na svatbu. Hosté rodičům řekli, že ji naposledy viděli se Sahuem, přítelem ženicha. Když na jeho šatech našli skvrny od krve, zavolali policii. Důstojníci následující ráno objevili dívčí tělo. Sahu byl obviněn z znásilnění a vraždy.

Tento čin není zdaleka ojedinělý. V dubnu se v řadě indických měst konaly masové protesty, na kterých demonstranti požadovali přijetí radikálních kroků proti násilníkům a násilí na ženách obecně. Stalo se tak poté, co osmiletou školačku Asifa Bano unesla, znásilnila a zabila skupina mužů. O několik dní později byla unesena, znásilněna a zavražděna další osmiletá dívka. I ona byla unesena ze svatby.

Indie po nové sérii znásilnění a vražd dětí zvažuje zavedení trestu smrti za podobné útoky. Indie již má trest smrti za 12 trestných činů - ale ne za znásilnění dětí. Ministryně pro ženské a dětské záležitosti Maneka Gándhíová uvedla, že je „hluboce znepokojena" a chce se zasadit o zavedení trestu smrti za zločiny spáchané na dětech.

Vstupte do diskuze (27)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Vojenská dominance Ruska ve světě? Moskva má další úlovek na úkor USA

14.08.2018 22:05 Aktualizováno Islámábád/Moskva/Washington - Rusko se v posledních letech snaží stát jedním z klíčových hráčů na…

Tálibán obsadil část vojenské základny, zmocnil se vozů Humvee. Pokračuje…

14.08.2018 13:14 Aktualizováno Kábul - Tálibán obsadil velkou část vojenské základny Čanajíha v severoafghánské provincii Farjáb.…

Krejčířovi propašovali do vězení mobil, poskytl rádiu nepovolený rozhovor…

14.08.2018 11:04 Johannesburg - Uprchlý Čech Radovan Krejčíř poskytl z vězeňské cely v JAR pomocí propašovaného…

Černý pasažér, nebo sebevražda? Francie zahájí své vyšetřování letu MH370

14.08.2018 08:42 Kuala Lumpur - Vyšetřovatelé nejsou schopni určit příčinu zmizení letadla společnosti Malaysia…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější ze Světa

reklama
reklama