Páníček dal pejskovi Kitkat. Zvíře zemřelo v krutých bolestech

Londýn - Feny kolie Jenny a Lolly jejich majitel dlouhodobě týral. Pejsci dostávali zcela nevhodné jídlo, které jim zničilo zdraví. Jednu fenku museli nakonec utratit.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Ilustrační foto

Dvaašedesátiletý Keith Davis ignoroval všechna doporučení, jak se má o psy postarat. Nejen, že zanedbával péči, ale dokonce je krmil potravinami, které jsou pro psy naprosto nevhodné.

Obě fenky byly v hrozném stavu. Byly velmi obézní, měly špinavý kožich plný exkrementů a pravidelně zvracely žluč. Jejich páníček nereagoval. Pomoci se pejskům dostalo příliš pozdě, přišla až po upozornění od okolí. Společnost pro prevenci krutosti ke zvířatům psy odebrala ihned po té, co situaci prověřila.

Jenny byla v hrozném stavu přijata v místní charitě, Lolly však musela být uspána. Játra i ledviny jí selhaly a nebyla šance na záchranu. Utrpení, které musela prožívat, si jen těžko dokážeme představit. Čokoládou byli oba psi krmeni velmi dlouhou dobu.

Lolly a Jenny mívaly k snídani mléko, které devastovalo jejich zažívací systém. K tomu jim majitel po ránu podával Jaffa Cakes, což jsou malé plněné čokoládové koláčky. K večeři zvířata pravidelně dostávala KitKat. Čokoláda je pro psy jedovatá, je překvapení, že vůbec přežili tak dlouhou dobu.

Muž byl shledán vinným z týrání zvířat a do konce života mu bylo zakázáno zvířata chovat. V cele si odsedí 112 dní a byl suspendován v zaměstnání na dobu dvanácti měsíců.

Témata: týrání zvířat | Psi
Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Dětské sňatky? Švédsko řeší obří problém, který přinesli přistěhovalci

23.07.2018 11:23 Aktualizováno Stockholm - S rostoucí úrovní přistěhovalců, kteří se za účelem azylu stěhují do Evropské Unie,…

Brexitové hodiny tikají. Babiš se tento týden setká s Mayovou, píšou…

23.07.2018 10:39 Londýn/Praha - Podle informací listu The Guardian se britská premiérka Theresa Mayová tento týden…

Brutální útok v Berlíně: Neznámý pachatel zapálil na nádraží dva bezdomovce

23.07.2018 09:23 Berlín - Na nádraží městské dráhy v Berlíně zatím neznámý pachatel polil dva bezdomovce hořlavou…

Macron čelí obřímu skandálu, jeho poradce Benalla byl obviněn kvůli zbití…

22.07.2018 22:03 Paříž - Alexander Benallu, bezpečnostního referenta prezidenta Emmanuela Macrona, byl obviněn z…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější ze Světa

reklama
reklama