Drsný útok: Ochranka metra se dostala do brutání šarvátky s gangem černochů + VIDEO

Stockholm – Na internetu se objevily velmi brutální záběry zachycující konflikt mezi ochrankou metra a gangem násilníků. Cestující jen nevěřícně zírali, zatímco skupina mužů černé pleti surově napadla dva členy bezpečnostní služby.

Přidejte svůj názor 31 komentářů

Švédská policie

Dva příslušníci ochranky, muž a žena, se v jedné ze stanic metra pokusili zadržet vandala, který zničil vstupní turniket. Po chvíli se ale scéna změnila – na místo dorazili další muži, kteří odmítli spolupracovat. Když se muže pokusila ochranka odvést, přátelé zadrženého muže strážce pořádku obklíčili.

Než mohla ochranka situaci uklidnit, skupina je pronásledovala a křičela na ně, ať jejich kolegu nechají jít. Protože ochranka vyhodnotila situaci jako nebezpečnou, zavolala na pomoc policejní posily. Než přijely, skupina bezpečnostního pracovníka napadla. V zoufalé snaze pomoci kolegovi jeho parťačka pustila zadrženého a vytáhla obušek, aby vyděsila kriminálníky.

Když už se zdálo, že gang ustupuje, jeden z mužů se vrátil. Po chvíli boje se útočníci dali na útěk. Když na místo dorazili policisté, žena je informovala, že útočníky byli „tři černí muži" a že jí jeden z nich sebral obušek.

Podle serveru Express není známo, jaká zranění člen ochranky utrpěl, na místo však dorazila sanitka. Podle některých zdrojů byli útočníci migranti, oficiálně však tato informace potvrzena nebyla. Dačí zdorje mluví o útočníích jako "Afričanech". 

Záběry z násilné hádky přichází ve chvíli, kdy švédská policie varuje, že nemá prostředky, aby se vyrovnala s rostoucím násilí a trestnou činnosti v této zemi. Více než 50 oblastí ve skandinávské země je v současné době označováno jako „no-go" zón. Denně policejní službu opustí asi tři policisté.

Vstupte do diskuze (31)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Přijdou po Janovu další katastrofy? Problémy mají mosty po celém světě,…

17.08.2018 12:56 Londýn - Po úterním zřícení mostu v Janově se začalo víc mluvit o stavu dalších staveb, a to po…

Podivné evropské počasí: Proč je stále větší teplo a proč vlny veder…

17.08.2018 12:47 Zprávy o extrémech počasí se objevují stále častěji – a my jsme si na ně do určité míry zvykli.…

Západ Slovenska zasáhlo zemětřesní. Řinčela okna, hluk jak při detonaci

17.08.2018 12:39 Trenčín - Západní část Slovenska dnes časně ráno zasáhlo zemětřesní o síle 2,9 stupně. Epicentrum…

Nová fáze prohledávání trosek v Janově. Kamera zachytila prasklinu na…

17.08.2018 12:27 Janov - Záchranářům v Janově se v noci na dnešek podařilo odstranit z koryta řeky Polcevera…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější ze Světa

reklama
reklama