Štvou vás Vánoce? Zlost si lze vybít ve "vztekárně" +VIDEO

Londýn - Lidé, kterým vánoční symboly nepřirostly k srdci, mohou dát stromečku a třpytivým ozdobám rázně najevo, co si o nich myslí. Podle listu Huffington Post obliba "vztekáren" všeobecně roste.

Přidejte svůj názor 2 komentáře

Ilustrační foto

Stačí se vypravit do Londýna, kde otevřeli vánoční "vztekárnu". Za 24 dolarů (520 korun) tu dostanete do ruky baseballovou pálku, ochrannou kombinézu, brýle a helmu a můžete zuřit.

"Prostě jsem si představil, kdo všechno mi o minulých Vánocích nic nedal, a pak jsem jim ukázal, jaký je to pocit," řekl Pearse Egan, kterého s ostatními návštěvníky vztekárny pojí jednoduchá věc: nesnáší Vánoce.

zdroj: YouTube

V Londýně mohou mlátit do vánočních stromků, rozbíjet kouličky nebo přihlouople se tvářící figurky santů. To vše za doprovodu své nejneoblíbenější vánoční písně či koledy. Kdo má chuť, může se před vyřizováním účtů se svátky klidu posilnit v místním baru.

Nejde o první zařízení svého druhu. Vztekárny nabírají na oblibě a můžete v nich ničit kdeco, od vybavení kanceláře po kuchyňské linky.

Vstupte do diskuze (2)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Noční vlci dojezdili. Slovensko se otřáslo v základech, tanky kosí…

20.07.2018 22:18 Aktualizováno Bratislava - Ještě ve čtvrtek se zdálo, že základna ruských motorkářů, kteří si říkají Noční vlci,…

Útok v Německu: Muž v autobuse pobodal 12 lidí. Bylo to krveprolití,…

20.07.2018 21:29 Aktualizováno Lübeck - V severoněmeckém Lübecku zaútočil muž na cestující v autobuse. Nejméně 12 jich zranil.

Brit, který se přiotrávil novičokem, byl propuštěn z nemocnice

20.07.2018 19:14 Londýn - Brit, který se přiotrávil nervově paralytickou látkou novičok, byl dnes propuštěn z…

Brit, který chtěl útočit u parlamentu, dostal doživotí

20.07.2018 18:07 Londýn - Osmadvacetiletý Brit Khalid Ali, který plánoval teroristický útok u britského parlamentu,…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější ze Světa

reklama
reklama