Somálský migrant pronikl do nemocnice a pokusil se znásilnit těhotnou ženu. Prý je mentálně nestabilní

Řím – V Itálii byl zadržen osmatřicetiletý somálský migrant, který pronikl do nemocnice a vydával se za zdravotníka. Pak se pokusil znásilnit těhotnou třiačtyřicetiletou ženu. K incidentu došlo na konci prosince, informuje italský deník La Stampa.

Přidejte svůj názor 42 komentářů

Pachatel zadržen, ilustrační fotografie

Muž podle listu ukradl v nemocničním skladu oblečení a vydával se za zaměstnance. Pak se vydal k porodnickému oddělení. Policie uvádí, že se migrant identifikovaný jako Abdall Ali pokusil znásilnit jednu z pacientek, která se připravovala na porod.

Somálec ženu popadl za levé stehnou a intimní partie a začal před ní masturbovat, Žena ale začala křičet, čímž přivolala lékaře a dvě zdravotní sestry, kteří následně zavolali policii.

Migrant pro úřady není neznámou osobou, policie uvedla, že jde o muže, který žil v Itálii už pět let jako žadatel o azyl. A přestože měl povolení k pobytu, byl už v minulosti několikrát zatčen. Podle listu bude pravděpodobně obviněn ze sexuálního násilí a krádeže.

Právnička Alessia Giordanová, která zastupuje somálského muže, řekla soudci, že nemá vůbec tušení, proč byl její klient v nemocnici celý den. Očekává se, že obhajobu bude stavět na tom, že 38letý muž je mentálně nestabilní a vyžaduje psychiatrickou péči. Proces s migrantem měl začít 10. ledna.

Vstupte do diskuze (42)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Dívce se po rozchodu udělalo zle. Lékaři zjistili proč a sami byli v šoku

17.08.2018 22:22 Aktualizováno Londýn - Mladá dívka Kate Stallardová pocházející z Velké Británie si před časem prošla bolestivým…

Česká Škoda Rapid sveze papeže Františka

17.08.2018 21:26 Dublin - Automobilka Škoda je oficiálním partnerem nadcházejícího Světového setkání rodin 2018 v…

Podivné počasí: Proč je v Evropě stále větší teplo?

17.08.2018 21:20 Aktualizováno Zprávy o extrémech počasí se objevují stále častěji – a my jsme si na ně do určité míry zvykli.…

Proč spadl most v Janově? Architekt přišel s hypotézou. Rodiny obětí mají…

17.08.2018 21:16 Aktualizováno Janov - Architekt Antonio Brencich se domnívá, že pád mostu v Janově mohlo spustit prasknutí…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější ze Světa

reklama
reklama