Migrant tři dny znásilňoval postiženou dívku. Chtěl s ní dítě, aby se vyhnul deportaci

Brusel – Belgií otřásl brutální zločin. Třicetiletý žadatel o azyl znásilnil duševně nemocnou ženu a doufal, že otěhotní, aby mohl jejich dítě využít jako důvod, proč se vyhnout deportaci. Informuje o tom belgický list La Dernière Heure.

Přidejte svůj názor 21 komentářů

Belgická policie

Třicetiletý žadatel o azyl, kterého média označují jako Karim, se v listopadu 2014 v Lutychu seznámil s tehdy devatenáctiletou dávkou. Tři dny ji držel v jednom z tamních squattů, kde žil. Opakovaně ji znásilňoval, píše deník.

Dívce sice bylo 19 let, ale mentálně je podle expertů na úrovni asi sedmi nebo osmiletého dítěte. Její matka u soudu vypověděla, že Karim chtěl, aby dívka otěhotněla. Úřady totiž předtím rozhodly, že Karim bude ze země deportován. Navíc mu na šest let zakázaly pobyt v Belgii.

Karim aktivně dívce bránil používat jakoukoli antikoncepci a pak ji doprovodil na lékařskou kliniku, aby zjistil, zda otěhotněla, uvedla matka oběti v svědectví. Sama dívka tvrdí, že jí Karim vyhrožoval a při znásilňování ji bil tak, až začala krvácet. Navíc ji prý také donutil vzít si prášky na spaní.

Žadatel o azyl všechna obvinění popřel a tvrdil, že zná skutečného pachatele, který se mu prý chce pomstít. Obviněn prý byl proto, že ho „chtěli za každou cenu dostat do vězení". Tomu ale soud neuvěřil a poslal muže na čtyři roky za mříže.

Vstupte do diskuze (21)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Španělsko je na nohou: Pětice mužů, který sexuálně zneužila dívku, může z…

21.06.2018 21:00 Pamplona (Španělsko) – Případ, který otřásl Španělskem, má nečekané pokračování  Soud v Pamploně…

Africký migant vnikl do domova důchodců a sexuálně zneužil devadesátiletou…

21.06.2018 20:54 Aktualizováno Berlín – Německá policie zatkla 21letého gambijského žadatele o azyl poté, co se údajně vloupal do…

Itálie zadržela dvě lodě německých nevládních organizací, na jedné byli…

21.06.2018 20:48 Aktualizováno Řím – Itálie odmítla vpustit do svých přístavů další loď s migranty na palubě. Italská vláda, která…

Italský premiér nakonec pojede na minisummit o migraci, Merkelová ho…

21.06.2018 17:19 Řím - Nedělní bruselské schůzky představitelů některých zemí Evropské unie se nakonec zúčastní i…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější ze Světa

reklama
reklama