Londýn už není bezpečný? Turistka byla znásilněna u jedné z nejvýraznějších turistických atrakcí

Londýn – Britská metropole se stává jedním z nejnebezpečnějších míst na světě. Nejen, že tu roste počet vražd a útoků nožem, navíc teď přišla zpráva o znásilnění, ke kterému došlo jen pár metrů od jedné z nejvýraznějších londýnských turistických atrakcí.

Přidejte svůj názor 8 komentářů

Trafalgar Square

Dvaadvacetiletá americká turistka byla v Londýně na dovolené. Pak ale musel navštívit jednu z tamních nemocnic poté, co b časných ranních hodinách 3. června utrpěla zranění na intimních místech, uvedla ve své zprávě metropolitní policie.

Dívka policii řekla, že ji řidič vyhodil z taxíku poté, co se tam její kamarád vyzvracel. Podle kamerového záznamu ona, její kamarád a dva muži odešli směrem k slavnému náměstí Trafalgar Square.

dodala, že si nemůže vzpomenout, co se stalo mezi tím, když byla vyhozena z taxíku, a chvílí, kdy se probudila a zraněná přišla do nemocnice.

Kamerové záznamy však ukázaly, že ji jeden z mužů odnesl do nedalekého vchodu, kde ji podle všeho znásilnil. Policie teď po neznámém pátrá, zveřejnila také jeho fotku.

Vstupte do diskuze (8)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Noční vlci dojezdili. Slovensko se otřáslo v základech, tanky kosí…

20.07.2018 22:18 Aktualizováno Bratislava - Ještě ve čtvrtek se zdálo, že základna ruských motorkářů, kteří si říkají Noční vlci,…

Útok v Německu: Muž v autobuse pobodal 12 lidí. Bylo to krveprolití,…

20.07.2018 21:29 Aktualizováno Lübeck - V severoněmeckém Lübecku zaútočil muž na cestující v autobuse. Nejméně 12 jich zranil.

Brit, který se přiotrávil novičokem, byl propuštěn z nemocnice

20.07.2018 19:14 Londýn - Brit, který se přiotrávil nervově paralytickou látkou novičok, byl dnes propuštěn z…

Brit, který chtěl útočit u parlamentu, dostal doživotí

20.07.2018 18:07 Londýn - Osmadvacetiletý Brit Khalid Ali, který plánoval teroristický útok u britského parlamentu,…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější ze Světa

reklama
reklama