Migrant v Británii zneužíval děti, soud mu to pořádně spočítal: Jste nebezpečný delikvent a dravec

Londýn - Britský soud se zabýval případem iráckého kurdského migranta, který využil svou prodejnu ke „svádění" dvou mladých dívek, které později sexuálně zneužil. Soud jej uznal vinným a odsoudil na 12 let vězení. Navíc má být deportován.

Přidejte svůj názor 5 komentářů

Soud, ilustrační fotografie

Osmadvacetiletý Dilan Amin, který byl označen jako „neúspěšný žadatel o azyl", si má podle britských médií odsedět 12 let za mřížemi. Iráčané, který vedl známý obchod, podle soudu zneužil minimálně dvě děti. Jeden případ se týká sexuálního zneužívání, ke kterému docházelo mezi 1. listopadem 2012 a 31. říjnem 2013, jeho oběť měla 12 let.

Další případ se týká patnáctileté oběti, která byla zneužívána v době od 6. do 9. prosince 2016. Amin, který přišel do Británie před deseti lety, byl také shledán vinným ze dvou sexuálních útoků proti dvěma ženám. Už dříve se měl dopustit jiného sexuálního útoku, podněcování k prostituci a loupeži.

Policejní inspektor Andy Jones, který se případem zabýval, označil pachatele jako „dravce“, který má podle něj sklony ke zneužívání. I proto prý nebyl překvapen, když se dozvěděl, že má Amin na kontě více obětí, než se původně předpokládalo. „Hovořili jsme s jednou dívkou, která zmínila několik dalších obětí a naše vyšetřování nás přivedlo i k nim,“ dodal.

Jeden ze svědků popsal, že Amin dodával dívkám drogy výměnou za „sexuální laskavost“ a že využíval svého obchodu k tomu, aby sváděl zranitelné dívky. Soudce doplnil, že mnoho podezřelých obětí se zdráhalo obrátit se na soud a poskytnout důkazy.

„Jste nebezpečný delikvent, který si vybíral mladé zranitelné dívky," cituje soudce Jonathana Bennetta server DerbyshireLive. „Jste sexuální dravec. Úplné jste těmito dívkami pohrdal. Udělal jste to po dobu víc jak čtyř let,“ upozornil.

Vstupte do diskuze (5)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Při hromadné nehodě deseti aut na německé dálnici zemřeli čtyři lidé

22.07.2018 12:43 Heilbronn (Německo) - Při nehodě deseti aut na německé dálnici 81 na severovýchodě Bádenska…

EU má plán proti Trumpovi. Americe se nebude líbit

22.07.2018 09:59 Tokio/Brusel - Protekcionistická politika, kterou razí americký prezident Donald Trump, zřejmě…

Londýn si krutě vystřelil ze Zemana. Pověsil obří rudé trenky

21.07.2018 22:27 Aktualizováno Londýn/Praha - Obří rudé trenýrky odkazující na politický happening skupiny Ztohoven na Pražském…

Sicílie na nohou. Někdo tam masově vraždí uprchlíky

21.07.2018 22:27 Aktualizováno Řím - Sicilská prokuratura začala vyšetřovat nedávnou smrt čtyř migrantů ve vodách blízko italského…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější ze Světa

reklama
reklama