Vídeňské letiště od půlnoci přestane odbavovat klienty SkyEurope

VÍDEŇ - Vídeňské letiště přestane od půlnoci odbavovat klienty nízkonákladové letecké společnosti SkyEurope Airlines. Letiště ve Vídni to uvedlo v pátek ve své tiskové zprávě s tím, že aerolinky nezaplatily v určené lhůtě dluhy, které u provozovatele letiště měly.

Přidejte svůj názor

Letiště podle své zprávy zastaví odbavování klientů pouze při odletech. "Služby při příletu budou poskytovány i nadále," uvádí se v tiskové zprávě letiště.

Aerolinky se v pátek zřejmě ocitly ve vážných problémech. Zpravodajský server iDnes uvedl, že zaměstnanci firmy byli služebním e-mailem informování, že nedostanou včas červencovou výplatu a společnost je také poprosila i o souhlas s dalším zdržením.

Podle iDnesu zaměstnanci společnost nakonec podrželi a souhlasili se zpožděním výplat. Neměli totiž co ztratit, společnost by zřejmě vyhlásila bankrot.

"Uděláme všechno pro to, aby prohlášení vídeňského letiště mělo co nejmenší dopady na komfort našich klientů. To je zatím vše, co k tomu můžeme sdělit," reagoval pro Mediafax na zprávu o přerušení odbavovacích služeb ve Vídni mluvčí SkyEurope Tomáš Kika. K informacím týkajícím se zdržení výplat zaměstnanců se však odmítl vyjádřit s tím, že podle něj není fér komentovat vnitřní komunikaci v žádné soukromé společnosti.

Odpolední a večerní lety SkyEurope z pražského letiště byly odbavovány podle plánu.

Témata: skyeurope
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Jsou uprchlíci vůbec k něčemu? Vědci se podívali na migrační krizi a mají…

21.06.2018 22:09 Aktualizováno Paříž - Oddělení dětí od rodičů příchozích migrantů, ke kterému došlo na americko-mexické hranici…

Španělsko je na nohou: Pětice mužů, který sexuálně zneužila dívku, může z…

21.06.2018 21:00 Pamplona (Španělsko) – Případ, který otřásl Španělskem, má nečekané pokračování  Soud v Pamploně…

Africký migant vnikl do domova důchodců a sexuálně zneužil devadesátiletou…

21.06.2018 20:54 Aktualizováno Berlín – Německá policie zatkla 21letého gambijského žadatele o azyl poté, co se údajně vloupal do…

Itálie zadržela dvě lodě německých nevládních organizací, na jedné byli…

21.06.2018 20:48 Aktualizováno Řím – Itálie odmítla vpustit do svých přístavů další loď s migranty na palubě. Italská vláda, která…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější ze Světa

reklama
reklama