Putin že umírá? Ať jim jazyk upadne, vzkázal Kreml americkému bulváru

Moskva - Mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov velmi úsečně zareagoval na informace amerického bulváru o údajné rakovině prezidenta Vladimira Putina. V reakci na tvrzení listu New York Post prohlásil, že se "nic neděje" a šiřitelé spekulací že se nedočkají. "Ať jim jazyk upadne," poznamenal Peskov.

Přidejte svůj názor 19 komentářů

Vladimir Putin

New York Post, který vychází v režii australského magnáta Ruperta Murdocha, dal Putinovi tři roky života. Deník tvrdí, že v Bělorusku a v Polsku se prý již měsíce objevují zprávy o tom, že ruský prezident trpí rakovinou míchy. Podle zdrojů amerického listu jde spíš o rakovinu slinivky břišní.

Psali jsme:  

Prezidenta prý léčí starý lékař z bývalého NDR, s nímž se Putin seznámil, když působil v Drážďanech jako agent sovětské tajné služby KGB. Lékař, kterému je 84 let, prý zkouší různé terapie, včetně "steroidové šokové léčby", která by vysvětlovala nynější prezidentovu odulou tvář.

Některé zdroje podle deníku New York Post tvrdí, že Putin má před sebou jen tři roky života a chce po sobě zanechat odkaz v podobě rozšíření ruského území, jako tomu bylo u cara Petra Velikého nebo u Stalina.

Počínající nádor slinivky břišní je většinou bez příznaků, v čemž spočívá také zhoubnost a zrádnost tohoto nádoru, vysvětluje Vitalion.cz. O něco později se nádor může vyznačovat zažloutnutím sliznic a kůže, po němž se s odstupem asi tří měsíců dostavuje bolest břicha, stavy nevolnosti a další neurčité obtíže.

Tyto příznaky svědčí pro lokální šíření nádoru do okolí, ale nemusí být ještě založeny metastázy. Pacienti také výrazně hubnou v důsledku špatného vstřebávání živin a tím poklesu energetického příjmu.

Až 80% karcinomů je diagnostikováno již v pokročilém stádiu, kdy pacienti mají metastázy v jiných orgánech, především v játrech, plicích, v peritoneu a retroperitoneu (břišní stěna a dutina).Vzácné jsou metastázy do nadledvinek.

Témata: Vladimír Putin | Rusko
Vstupte do diskuze (19)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Putin a Trump přivítali obnovení dialogu svých zemí, setkání hodnotí kladně

16.07.2018 20:03 Helsinky - Prezidenti USA a Ruska Donald Trump a Vladimir Putin dnes na tiskové konferenci po svém…

Vztahy mezi Ruskem a USA jsou špatné, po summitu se snad změní, doufá Trump

16.07.2018 19:36 Helsinky - Americký prezident Donald Trump dnes prohlásil, že vztahy mezi Spojenými státy a Ruskem…

Putin dal americkému prezidentovi oficiální míč fotbalového šampionátu,…

16.07.2018 19:14 Helsinky – Na dnešní tiskové konferenci v Helsinkách se ruský prezident Vladimir Putin neopomněl…

Jednání s Trumpem bylo úspěšné a užitečné, pochvaloval si Putin. Mluvilo…

16.07.2018 19:01 Helsinky - Na rusko-americkém summitu, který se dnes konal v Helsinkách, panovala otevřená a…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější ze Světa

reklama
reklama