Rodiče znásilňovali svoji dvanáctiletou dceru. Jejich vysvětlení Rusko šokovalo

Moskva - Hrůzného činu se dopustil jeden manželský pár z Ruska. Ten opakovaně znásilňoval svoji dvanáctiletou dceru. Jak muži, tak ženě hrozí až 20 let vězení. Sami se však obhajují slovy, že je "lepší, aby to udělali oni, než nějaký maniak". Informaci o podivném páru přinesl britský deník Daily Mail.

Přidejte svůj názor 6 komentářů

Děti

Manželský pár čelí v Rusku obžalobě poté, co byl obviněn ze sexuálního zneužívání své dvanáctileté dcery. "Je lepši, když to uděláme my, než nějaký šílenec," obhajovala se matka před policií.

Právníci oznámili, že oba čtyřiatřicetiletí manželé byli obviněni z pedofilie, jelikož se jejich dítě stalo "sexuálním otrokem". Nyní jsou ve vazbě v ruském Volgogradu (dříve Stalingradu) a pokud budou odsouzeni, hrozí jim až 20 let ve vězení.

Dvanáctiletá dívka měla být podle obžaloby obětí sexuálního obtěžování od prosince 2016 do března 2017. Otec je obviněn ze znásilnění, které prováděl podle žalobců každý druhý den. Již před samotným obviněním bylo dítě rodičům odebráno z péče, podle informací deník oba obvinění svoji dceru už nikdy neuvidí.

O dívku se nyní stará náhradní péče. Matka policii oznámila, že byla sama jako třináctiletá znásilňovaná. Prohlásila, že "jí chtěli oba poskytnout průpravu na dospělý život".

Strašlivé utrpení dívky vyplulo na povrch poté, co podstoupila vyšetření "týkající se problémů s jejími měsíčními cykly". Lékaři při něm zjistili, "že už není panna". Právě po této události řekla dívka vyšetřovatelům, co se jí dělo.

Pár se následně k sexuálnímu zneužívání přiznal. Podle zpráv obžaloby rodiče věřili, že "bude lepší, když o panenství přijde s otcem, s nímž se následně bude učit detaily o sexuálním životě".

O útocích, ke kterým docházelo jednou za dva dny, nic nevěděli ani prarodiče dívky, i když žili ve stejném domě jako ona, doplňuje zpráva.

Vstupte do diskuze (6)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Separatisté na Donbasu mají k dispozici moderní ruská vojenská zařízení,…

14.08.2018 18:22 Kyjev - Na separatisty ovládaném území v oblasti Donbasu na východě Ukrajiny bylo vůbec poprvé…

Filip svalil vpád vojsk do Československa na Ukrajinu. Tamní tisk je v šoku

14.08.2018 12:24 Praha/Kyjev - Předseda KSČM Vojtěch Filip v rozhovoru pro britský list The Guardian nepřímo obvinil…

Pozastavení smlouvy o otevřeném nebi? USA se dostaly do křížku s Ruskem

14.08.2018 11:53 Moskva/Washington - Moskva s nelibostí rozhodnutí USA zmrazit spolupráci s Ruskem v rámci Smlouvy o…

Nejlepší město pro život leží kousek od českých hranic. Jak je na tom…

14.08.2018 11:47 Aktualizováno Každoročně analytici britského Economistu sestavují žebříček 140 metropolí podle kvality života.…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější ze Světa

reklama
reklama